Klocki Magnetyczne Układanka Magnetic Crystal 84 el.

4.7

Klocki Magnetyczne Układanka Magnetic Crystal 84 el.

4.7
Cena: 47,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 12
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 96 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
101527
Producent: MalPlay
Uniwersalny
3-4 lata

Zestaw 84 magnetycznych klocków konstrukcyjnych. Dzięki prostocie i łatwości łączenia poszczególnych elementów w dowolny sposób i pod różnymi kątami, można z nich zbudować dosłownie wszystko - model samochodu, motor, koparkę, samolot, śmigłowiec, most, model atomu, kometę i wiele innych...jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. Klocki magnetyczne rozwijają twórcze myślenie, wyobraźnię przestrzenną, uczą cierpliwości i skupienia. Za pomocą klocków można również układać skomplikowane modele 3D, dzięki czemu jest to doskonała zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Są to zabawki edukacyjne, pomagające w zrozumieniu zasad geometrii, matematyki, zasad przyciągania pola magnetycznego, a także zasad budowy atomu i struktur układu cząsteczek,dzięki możliwości stworzenia brył o różnych kształtach są użytecznym narzędziem do wykonywania symulacji różnorodnych form architektonicznych.

W  medycynie są szczególnie pomocny dla pacjentów w celu odzyskania sprawności manualnej po wypadkach lub udarach mózgu, mają właściwości terapeutyczne i antystresowe, pozwalają na wspaniałą i długą zabawę.


Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Nieznany
Wady
mogło by być więcej elementów
Komentarz
Podoba mi się
Zuza
Komentarz
Zabawa klockami to doskonała rozrywka dla dzieci w praktycznie każdym 3+ wieku, pozwalająca na ciekawe spędzenie wolnego czasu.
adri
Komentarz
Można wykonać wiele ciekawych konstrukcji, klocki zapewniają rozrywkę na długi czas i co najważniejsze nie nudzą się zbyt szybko :)

Inne z tej kategorii