Koparka zdalnie sterowana dla dzieci BUDOŻER

5

Koparka zdalnie sterowana dla dzieci BUDOŻER

5
Cena: 27,81 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 18
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 56 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
101149
Producent: MalPlay
Chłopiec
3-4 lata

Przedmiotem aukcji jest zdalnie sterowana koparka, która oprócz podstawowych ruchów w przód i tył oraz w lewo i prawo posiada także sterowaną łyżkę, która to porusza się - jak w prawdziwej koparce. Ta rewelacyjna koparka sprawi wiele radości Twojemu dziecku i pozwoli poczuć się jak prawdziwy operator koparki.

Koparka została stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły i detale, dlatego wygląda jak prawdziwa! Pojazd posiada efekty świetlne, które pojawiają się podczas pracy koparki.

Najważniejsze parametry: Doskonałe odwzorowanie fizyki maszyny - niezapomniane wrażenia z pracy koparki. Proste zasady działania - nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z obsługą zabawki. Dzięki intuicyjnie zaprojektowanemu nadajnikowi dziecko bardzo szybko uczy się sterować urządzeniem, a zabawa daje dużo radości i satysfakcji. Podnoszona i opuszczana łycha za pomocą pilota.


W zestawie znajdują się:

  •     koparka
  •     pilot zdalnego sterowania
  •     akumulatorek do koparki
  •     zasilacz
  •     baterie

 

Specyfikacja techniczna:

Wymiary koparki: 17cm x 11,5cm x 13,5cm
Długość ramienia z łyżką: 24cm

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Nieznany
Komentarz
Bardzo fajna zabawka, syn jest fanem pojazdów budowlanych i zdalnie sterowanych więc t koparka była strzałem w dziesiątkę. Na pewno wrócę tu na zakupy, bo ceny są o wiele niższe niż w innych sklepach.

Inne z tej kategorii