edukacja i rozwój
Sortuj wg:
Widok:

Piasek kinetyczny

Z połączenia drobin naturalnego piasku i mieszanki odpowiednio dobranych polimerów, powstała masa plastyczna o wyjątkowej konsystencji i unikalnych właściwościach fizycznych. Piasek kinetyczny nie brudzi rąk i powierzchni, na której bawi się dziecko, jednocześnie pozwala na budowę różnego rodzaju, stosunkowo prostych konstrukcji. Piasek kinetyczny to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego piasku lub twardej plasteliny. W dotyku i strukturze przypomina mokry piasek morski, ma półpłynną konsystencję i jest bardzo łatwy w formowaniu. Do zabawy wystarczą foremki i zręczne ręce.

W ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla kilku różnych typów piasku kinetycznego. Każdy z prezentowanych produktów charakteryzuje się doskonałymi właściwościami fizycznymi, wysokim poziomem lepkości i elastyczności. Piasek kinetyczny z naszej oferty nie wysycha, nie brudzi rąk i nie klei się do podłoża. Gwarantuje mnóstwo fantastycznej zabawy dzieciom w różnym wieku, zwłaszcza dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Piasek kinetyczny piaskownica z foremkami
Piasek kinetyczny piaskownica z foremkami
34,87 zł
Kupiło: 53 osoby
Piasek kinetyczny Morski z piaskownicą i foremkami
Piasek kinetyczny Morski z piaskownicą...
61,90 zł
Kupiło: 20 osób

Zamówienia telefoniczne

+48 61 666 47 32

Bądź z nami w kontakcie

i dołącz do nas na:

Infolinia

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pon - pt w godzinach 8:00-16:00.
Napisz na adres e-mail: sklep@hitcena.pl lub zadzwoń:

+48 616 664 732

 

Płatności obsługujeDostawę gwarantują

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.