Postacie z bajek

Filtry

Cena

 – 

  • 23.99
  • 23.99

Postacie z bajek - zabawki

Niemal każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę, marzy o tym, aby wcielić się w główną postać lub pragnie otaczać się różnorodnymi gadżetami z kreskówki. Nasz sklep odpowiada na oczekiwania najmłodszych. Przygotowaliśmy zabawki z postaciami z bajek, które łudząco przypominają bohaterów – lalka Księżniczka Zosia, Elsa z Frozen czy tor samochodowy nawiązujący do kreskówki Cars. Bez względu na płeć Twojej pociechy, znajdziesz u nas postacie z bajek, ale także pościel, parasolkę czy tablicę znikopis. Gadżety z ulubionych animacji to najlepszy pomysł na prezent dla dziecka, szczególnie jeśli będzie można stworzyć całą kolekcję, która ozdobi półkę.

Motywy z bajek

Każdego fana kreskówek Disneya zadowolą zabawki z bajek. Różnorodne postacie wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół. W ofercie można także znaleźć gry zręcznościowe z motywem Minionków czy oryginalne oświetlenie LED - lampki Frozen. Figurki z bajek mogą służyć zabawie i przede wszystkim do tego zostały stworzone, jednak mogą również być ozdobą pokoju. Zestaw artystyczny – mała walizka z przyrządami do malowania to prawdziwa gratka dla miłośników rysowania i kolorowania.

Oprócz figurek z kreskówek

Bohaterowie bajek zachwycają wszystkich małych fanów, dlatego najmłodsi uwielbiają produkty z podobizną swoich ulubionych postaci. Przygotowaliśmy zabawki dla dziewczynek, jak i chłopców, którym proponujemy pojazdy i tory samochodowe nawiązujące do animacji Cars. Odtąd można nie tylko podziwiać swoje ulubione postacie z bajek, ale także samodzielnie tworzyć fabułę, wcielając się w określonego bohatera. Taka zabawa pobudza wyobraźnię, dlatego zabawki z postaciami z bajek to doskonały pomysł na prezent dla dziecka, które jest wielkim fanem Walta Disneya. Warto przejrzeć naszą ofertę, ponieważ poza produktami nawiązującymi do znanych tytułów animacji mamy również bogatą kolekcję innych zabawek, które pogrupowaliśmy wedle wieku. Znajdą się przeznaczone dla najmłodszych (od 0 do 3 lat), jak i najstarszych (10-14 lat). Sklep hitcena.pl pozwoli wyposażyć każdy dziecięcy pokój.