Stolik Interaktywny Panel Edukacyjny Sorter Wieża Piłeczki

5

Stolik Interaktywny Panel Edukacyjny Sorter Wieża Piłeczki

5

Opcja produktu

Cena: 114,00 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 10
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 228 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
108262
Producent: MalPlay
2 x baterie AAA (brak w zestawie)

Interaktywny stolik posiadający wiele ruchomych elementów doskonale rozwija i poprawia zdolności manualne oraz motoryczne dziecka. Stolik składający się z przyjemnych dla oka, pastelowych kolorów, a także świecących i grających elementów, rozwinie zmysł wzroku i słuchu maluszka.

Elementy, które można w prosty sposób wprawić w ruch, zainteresują dziecko, ucząc równocześnie, jak używać swych rączek, by dotykać tego, co widzą ich oczka. Stolik pomoże trenować mięśnie nóżek i rączek maluszka, ponadto pomoże podczas nauki samodzielnego stania i chodzenia.

Funkcjonalny design zabawki pomoże dziecku zrozumienie bardzo istotnej w życiu zasady przyczynowo-skutkowej. Interaktywny stolik z wieloma aktywnościami to nie tylko pomysł na bardzo ciekawą zabawę, ale również niebanalny sposób na usprawnianie prawidłowego rozwoju maluszka.

Na panelu znajduje się m. in. Wieża jenga z której można ułożyć 5-cio piętrową wieżycznę, poznać kolory, kształty lub cyfry.

Po drugiej stronie znajduje się zjeżdżalnia dla piłeczek. W zestawie znajduje się ich 3 , a każda ma inny kolor. Piłeczki z zjeżdżalni wpadaja do nóżki stoliczka.

Na stoliku znajduje się również obrotowe śmigiełko, biedroneczka, która można przesuwać prawo-lewo, obracający kwiatek z trzema kołami bębatymi oraz grzechotka pszczółka z obrotowym tłowiem i kuleczkami w środku, którą można wyciągnąć.

Kolejną atrakcją na stoliczku jest sorter w kształcie kwiatka. Środek jest zasialny bateriami, dzięki czemu, gdy dziecko wrzuci kształt w odpowiedni otwór zaświecą światełka oraz zabrzmi krótki dźwięk. Każdy z pięciu kształtów wpada do nóżki stolika.

Kolcki oprócz w sorterze możemy ułozyć na stoliku. Dziecko musi dopasować odpowiedni kształt na stoliku do klocka.

Stolik muzyczny jest bardzo prosty zarówno w montażu, jak i demontażu. Posiada cztery nóżki w pastelowym kolorze. Elementy te rozstawione są po każdej stronie blatu, co gwarantuje dużą stabilność i wygodę użytkowania.

Zabawka wykonana jest z bezpiecznego, nietoksycznego materiału, pozbawiona jest niebezpiecznych, ostrych kształtów. Stolik posiada certyfikat CE. Przedmiot przeznaczony jest dla dzieciaków powyżej 12. miesiąca życia, zapakowany jest w estetyczne, kolorowe pudełko, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent.

1. Obracający się kwiatek z kołami zębatymi
2. Zjeżdżalnia dla kulek
3. Wieża jenga- kolory, kształty, cyferki
4. Pszczółka z obrotowym tłowiem i kuleczkami
5. Muzyczny srodek kwiatka- światełka i dźwięki
6. Kolorowy sorter


Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Asia_1ff
Komentarz
Bardzo dobra jakość. Szybka dostawa.
daria
Komentarz
fajne kolorki
Klaudia
Komentarz
polecam każdemu
Betka65
Komentarz
cena rewelacja, na stoliczku jest duużo róznych gier które zaciekawiają maluszka
Natalia81
Komentarz
wielofunkcyjny stoliczek, rozwija zdolności manualne malucha, na plus cena i szybka wysyła

Bestsellery

Inne z tej kategorii