Foteliki Rowerowe

Filtry

Cena

 – 

  • 209
  • 319
-6%
Promocja
Kupiło: 128 osób
Cena: 209,00  221,54    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
-6%
Promocja
Kupiło: 96 osób
Cena: 319,00  338,14    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych

Rowerowe podróże to wspaniały pomysł na wspólne, rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Taka przejażdżka to też niemała atrakcja dla najmłodszych członków rodziny – zabierając na rowerową wycieczkę dzieci, należy jednak pamiętać o zapewnieniu im bezpiecznego środka transportu, którym w tym przypadku będzie fotelik rowerowy.

Krzesełko na rower dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz wybór fotelików rowerowych na bagażnik – proponowane produkty wykonano z trwałego tworzywa z użyciem ramy stalowej, co zapewnia stabilizację siodełka zainstalowanego na rowerze i sprawia, że krzesełko jest niezwykle wytrzymałe. To foteliki odpowiednie dla dzieci w zróżnicowanym wieku – sprawdzą się w przypadku 9-miesięcznych maluchów, jak i starszych pociech (do 7 lat bądź wagi 22 kg). Zostały wyposażone w specjalną wkładkę zapinaną na rzep, która dodatkowo podniesie komfort siedzenia Twojej pociechy – wkładka jest ruchoma, dlatego też możesz z niej zrezygnować w każdej chwili.

Bezpieczeństwo i wygoda

Fotelik na rower dla dziecka to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha podczas wspólnych przejażdżek rowerowych. Krzesełka zostały wyposażone w specjalną regulację wysokości podnóżka, który dodatkowo ochroni nóżki dziecka. Pasy bezpieczeństwa z dwustopniową regulacją, w połączeniu z zabezpieczeniem przed samodzielnym wypięciem pasów, zagwarantuje bezpieczną podróż każdemu maluchowi. Łatwy i szybki sposób instalacji z użyciem złączki do ram sprawi, że fotelik rowerowy dla dziecka zainstalujesz samodzielnie, bez dodatkowej pomocy. Produkt jest lekki, dlatego też nie powoduje zbędnego obciążenia pojazdu. Dodatkowo, obudowę krzesełek wyposażono w odblaski bezpieczeństwa, które zapewnią znakomitą widoczność roweru na drodze czy przy kiepskich warunkach atmosferycznych. Tak wyposażony rower zapewni Twojej rodzinie niesamowite przygody pełne radości i dziecięcych uśmiechów. Zapraszamy do zakupów!