Foteliki Rowerowe

Filtry

Cena

 – 

  • 189
  • 289

Rowerowe podróże to wspaniały pomysł na wspólne, rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Taka przejażdżka to też niemała atrakcja dla najmłodszych członków rodziny – zabierając na rowerową wycieczkę dzieci, należy jednak pamiętać o zapewnieniu im bezpiecznego środka transportu, którym w tym przypadku będzie fotelik rowerowy. Takie akcesorium sprawia, że każdy maluch, który jeszcze nie potrafi utrzymać równowagi na prawdziwym rowerze, może brać czynny udział w rodzinnych wypadach na miasto, do parku czy nad jezioro.

Krzesełko na rower dla dziecka

W naszej ofercie znajdziesz wybór fotelików rowerowych montowanych do tylnej ramy pod-siodełkowej – proponowane produkty wykonano z trwałego tworzywa z użyciem ramy stalowej, co zapewnia stabilizację siodełka zainstalowanego na rowerze i sprawia, że krzesełko jest niezwykle wytrzymałe. To foteliki odpowiednie dla dzieci w zróżnicowanym wieku – sprawdzą się w przypadku 9-miesięcznych maluchów, jak i starszych pociech (do 7 lat bądź wagi 22 kg). Zostały wyposażone w specjalną wkładkę zapinaną na rzep, która dodatkowo podniesie komfort siedzenia Twojej pociechy – wkładka jest ruchoma, dlatego też możesz z niej zrezygnować w każdej chwili. Jeśli istnieje potrzeba tapicerkę można wyprać w temperaturze 30 stopni, dzięki czemu łatwo zachować jej czystość.

Bezpieczeństwo i wygoda

Fotelik na rower dla dziecka to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha podczas wspólnych przejażdżek rowerowych. Krzesełka zostały wyposażone w specjalną regulację wysokości podnóżka, który pozwala dopasować je do wysokości malucha oraz dodatkowo ochroni nóżki dziecka. Pięcio-punktowe pasy bezpieczeństwa z dwustopniową regulacją, w połączeniu z zabezpieczeniem przed samodzielnym wypięciem pasów, zagwarantuje bezpieczną podróż każdemu maluchowi. Łatwy i szybki sposób instalacji z użyciem złączki do ram sprawi, że fotelik rowerowy dla dziecka zainstalujesz samodzielnie, bez dodatkowej pomocy. Produkt jest lekki, dlatego też nie powoduje zbędnego obciążenia pojazdu. Dodatkowo, nasz każdy fotelik dziecięcy wyposażono w odblaski bezpieczeństwa, które zapewnią znakomitą widoczność roweru na drodze czy przy kiepskich warunkach atmosferycznych. Tak wyposażony rower zapewni Twojej rodzinie niesamowite przygody pełne radości i dziecięcych uśmiechów. Posiadamy też fotelik na rower posiada dodatkowo płynną regulację pochylenia, która pozwala na odchylenie go aż do 45 stopni zapewniając niezwykle komfortową jazdę dla malucha. Wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dbając o wygodę oraz bezpieczeństwo dzieci.  Zapraszamy do zakupów!