Wózki dla lalek

Filtry

Dla
Kolor
Wiek
Cena

 – 

  • 34.9
  • 249.9
Kupiło: 72 osób
Cena: 34,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 73 osób
Cena: 103,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 66 osób
Cena: 59,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 315 osób
Cena: 249,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 571 osób
Cena: 239,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 116 osób
Cena: 94,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Wózek dla lalek

Dzieci w zabawie chętnie naśladują zachowania osób dorosłych. To pomaga w socjalizacji, uczy reguł postępowania, pozwala zrozumieć świat i rządzące nim zasady. Zabawa w dom i związana z taką zabawą opieka nad ulubioną lalką, to jedna z form takiego dziecięcego naśladownictwa. Jeśli Twoje dziecko chętnie bawi się w dom, możesz wzbogacić jego zabawę kupując mu niewielki wózek dla lalki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz precyzyjnie wykonane, lekkie i wytrzymałe oraz tanie wózki dla lalek wielu typów. Mamy wózki większe i mniejsze, wyposażone w stałe lub wyjmowane gondole, z regulacją lub bez regulacji wysokości uchwytu. Nasze wózki dla lalek jak prawdziwe! Posiadają szereg różnego rodzaju funkcjonalności i ruchomych elementów, które zwiększają atrakcyjność zabawy. Ponadto wszystkie oferowane przez nas wózki dla lalek wykonane są z dobrej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i elegancki wygląd zewnętrzny. Jeśli Twoje dziecko chętnie bawi się lalkami, wózek do zabawy, w którym dziecko będzie mogło wozić swoją ukochaną lalkę, z pewnością sprawi mu wiele radości.

 Spacerówka, wózek głęboki, a może wózek 2w1?

Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest wózek spacerowy dla lalek. Jest bardzo lekki, niewielki i można złożyć go w mgnieniu oka, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania. Nasza lalka do wózka może podziwiać otaczający świat podczas każdego spaceru! Wózek spacerówka dla lalek to świetny wybór. Wózek głęboki dla lalek to z kolei idealny pomysł na prezent, gdy laleczka naszej pociechy jest jeszcze niemowlakiem. Regulowany daszek, chroniący bobasa przed słońcem pozwoli na komfortowe spacery dla naszego bobasa.
Świetnym rozwiązaniem jest także Wózek dla lalek 2w1, który posiada jednocześnie funkcję spacerówki oraz wózka głębokiego. Jest to duży wózek dla lalek, idealny pomysł, gdy nie chcemy kupować oddzielnie dwóch wózków i chcemy mieć wszystko w jednym.

Jak dobrać wózek?

Pierwszy wózek dla lalek powinien być przede wszystkim niski – dostosowany do wzrostu maluszka. Jeśli dziecko musi podczas jazdy trzymać rączki w górze, to jest on po prostu za wysoki. Dla najmłodszych wózek pełni też funkcję pchacza – pomaga w stawianiu pierwszych kroków, dlatego musi być również stabilny.
Spacerówka dla dziewczynki sprawdzi się świetnie jako wózek dla lalek dla 2 latki, ze względu na lekkość i łatwość prowadzenia. Jednak nadal powinien być on niższy, dostosowany do wzrostu dziewczynki. Z kolei jako wózek dla lalek dla starszej dziewczynki świetnie sprawdzą się wózki głębokie – tak zwane gondole, które są większe oraz cięższe niż wcześniej wspomniane spacerówki.