Kaski rowerowe

Filtry

Dla
Kolor
Cena

 – 

  • 64.9
  • 79.9
Kupiło: 4 osób
Cena: 79,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 32 osób
Cena: 69,00    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
-6%
Promocja
Kupiło: 30 osób
Cena: 72,90  77,27    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 17 osób
Cena: 64,98    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 5 osób
Cena: 64,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Kaski rowerowe dla dzieci i dorosłych

Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest najważniejszą rzeczą dla ich rodziców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w ofercie naszego sklepu znaleźć można wygodne kaski dziecięce. Wszystkie kaski rowerowe, które oferujemy posiadają liczne otwory wentylacyjne, które zapobiegają zbyt mocnemu poceniu się i przegrzewaniu skóry głowy. Kaski ochronne dla dzieci produkowane są przy pomocy technologii Double shell In-mold lub In-mold, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i bardzo bezpieczne.

Kaski dla dzieci idealnie nadają się na weekendowe wycieczki rowerowe, wieczorne przejażdżki czy wakacyjne szaleństwa na podwórku. Dzięki antybakteryjnym wkładkom, które mocowane są na rzepy, można zadbać również o względy higieniczne. Wkładki w łatwy sposób dają się wyprać i ponownie zamontować. Wszystkie kaski dla dzieci na rower mają regulowany rozmiar, co powoduje, że w łatwy sposób i precyzyjnie można dopasować je do rozmiaru głowy dziecka.

Kaski dziecięce z naszej oferty posiadają dwu letnią gwarancję i odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Kaski rowerowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Nabyć można kaski czerwone z czarnymi dodatkami, czarne z czerwonymi wstawkami oraz w kolorze limonowej zieleni.

Dodatkowo każde kaski ochronne dla dzieci wyposażone są w zintegrowany daszek, który w łatwy sposób można zamontować i zdemontować, a także zapięcie – klamrę z szybkołączką – które pozwala na natychmiastowe zakładanie i zdejmowanie kasku.