Dlaczego my

Jesteśmy firmą istniejącą od 2010 roku. Kilkuletnie doświadczenie na rynku zaowocowało stworzeniem oferty obejmującej produkty funkcjonalne, o ciekawym wzornictwie, a przy tym korzystne cenowo. Wiemy, iż dla klienta najważniejsze jest zadowolenie z zakupionego towaru, a cena również odgrywa w tej kwestii niebagatelną rolę, dlatego koncentrujemy się na dostarczaniu Państwu produktów spełniających te wymagania. „Nauka poprzez zabawę” to hasło, którym kierujemy się w kompletowaniu naszego asortymentu – tak więc mogą Państwo być pewni, że dostępne w ofercie zabawki mają wartość edukacyjną i służą wszechstronnemu rozwojowi malucha. Dotyczy to zarówno rozwoju umiejętności logicznych, kreatywności, jak i sprawności ruchowej czy małej motoryki.

Spośród wielu firm istniejących na rynku wyróżnia nas dbałość o każdy aspekt naszej oferty – od jakości dostępnych zabawek, przez profesjonalną obsługę, aż po różnorodność produktów, które mogą Państwo u nas zakupić. Znając różnorodne potrzeby naszych klientów – zarówno tych dużych, jak i najmłodszych, nieustannie doskonalimy i rozwijamy naszą ofertę. Komponujemy ją w taki sposób, by każdy produkt pobudzał wyobraźnię, rozwijał zdolności dziecka i stwarzał różnorodne możliwości bezpiecznej zabawy. Naszym celem jest danie rodzicom pewności, że kupując zabawkę z naszego asortymentu, otwierają przed swoją pociechą drzwi do świata pełnego przygód i ekscytujących wrażeń.

W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo zabawki dla dzieci w różnym wieku. Posiadamy roboty, zdalnie sterowane helikoptery, samochody, wózki dla lalek, zabawki edukacyjne, interaktywne, drewniane, z postaciami z ulubionych bajek maluchów i wiele innych. Ponadto oferujemy też unikalne zabawki własnej marki – MalPlay, produkowane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty, w tym certyfikat CE. Dwuletnia gwarancja obejmuje cały asortyment.

Nasz sklep tworzą ludzie z pasją, dla których największą radością jest uśmiech na twarzy klientów – zarówno tych dużych, jak i tych najmłodszych. Zaangażowanie w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że zakupy w naszym sklepie to przyjemność. Klienci chętnie do nas wracają po kolejne produkty dla swoich rosnących pociech, przekonani o wysokiej jakości świadczonych usług oraz produktach dopasowanych do ich wymagań. Często wprowadzamy nowe produkty do oferty, dlatego zachęcamy do zaglądania na stronę.


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz