Zabawki Solarne

Filtry

Dla
Wiek
Cena

 – 

  • 15.9
  • 15.9

Zabawki solarne

Nauka poprzez zabawę jest najefektywniejszym sposobem na zdobywanie wiedzy. Różnorodne gry i zabawy edukacyjne pozwalają rozwijać się i poznawać świat. Zabawki solarne uczą, w jaki sposób energia słoneczna zasila napęd elektryczny. W ten sposób zwracamy większą uwagę dziecka na środowisko naturalne. To propozycja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców ciekawych świata i ceniących dobrą zabawę. Roboty solarne rozbudzają wyobraźnię i uczą kreatywnego myślenia. Dziecko może samodzielnie budować wybranego robota według dwóch poziomów trudności – dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Kreatywna zabawa dla starszych dzieci

W ofercie sklepu hitcena.pl znajdują się zabawki solarne – zestaw kreatywnych robotów do samodzielnego składania (14 możliwych konfiguracji, w tym robot-chrabąszcz, robot-zombie czy robot-kajak). Dzieci mogą w ten sposób rozwijać swoją wyobraźnię, a przy tym uczą się, w jaki sposób można wykorzystywać energię słoneczną czy inne źródło światła. Roboty solarne mogą być napędzane promieniami słonecznymi, ale także mocnym światłem lampy, a zestaw Kosmiczna Flota także mikro akumulatorem dołączonym do kompletu.

Nauka poprzez zabawę

W komplecie znajdują się unikalne akcesoria i części, które umożliwiają ruch robota zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Zabawki solarne można brać ze sobą do kąpieli, ale także na wakacyjny wyjazd nad jezioro. Zabawa robotami to fantastyczny sposób poznawania świata, ale także metoda nauki budowania przedmiotów z dostępnych elementów. Pomysłowy design sprawia, że roboty solarne nie tylko gwarantują dobrą zabawę, ale także po złożeniu pięknie prezentują się na półkach.

Bezpieczne dla dziecka

Najważniejszą kwestię w przypadku zabawek dla dzieci stanowi bezpieczeństwo. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty CE dopuszczające je do użytku i bezpośredniego kontaktu z naszą pociechą. Zabawki solarne pozwalają eksperymentować i uczą logicznego myślenia, dlatego są doskonałą okazją do nauki i zdobywania nowych umiejętności.