Baterie

Filtry

Cena

 – 

  • 7.99
  • 9.99
Kupiło: 225 osób
Cena: 9,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 633 osób
Cena: 9,79    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 2 osób
Cena: 9,99    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 19 osób
Cena: 7,99    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych

Baterie mogą być wyposażone w technologię litową lub alkaiczną. Baterie litowe charakteryzują się przede wszystkim małym samorozładowaniem oraz możliwością pracy w niskich temperaturach. Baterie alkaiczne z kolei tracą swoją pojemność w niskich temperaturach, gdyż wtedy zamarza ich elektrolit, ale są też tańsze niż litowe.

Baterie do zabawek

Obecnie duża część wszelkich produktów jest zasilana zarówno na baterie paluszki jak i baterie guzikowe. Dzięki temu funkcje zabawek są bardziej urozmaicone, mogą one wydawać różne odgłosy, melodie, świecić na wiele kolorów oraz poruszać się. Powoduje to duże zapotrzebowanie na dobre baterie, które będą wytrzymałe i nie rozładują się po krótkim użyciu. Kupując nasze baterie mają Państwo pewność, że są one świetnej jakości i zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy.

Baterie AAA oraz baterie AA są najczęściej używane do większych zabawek, przede wszystkich do takich, które poruszają się, grają oraz świecą. Są to na przykład zdalnie sterowane pojazdy, chodzące roboty, zwierzątka oraz pianinka, organy czy stoliczki edukacyjne. Z kolei bateria AG13 czy CR2032 bateria litowa napędzają mniej wymagające zabawki – telefoniki, pojazdy z napędem, małe pluszaki czy lalki.

Podczas zakupów w naszym sklepie internetowym warto zaopatrzyć się od razu w baterie, aby nie trzeba było później na szybko szukać ich stacjonarnie. Paluszki baterie czy baterie guzikowe zawsze warto mieć w domu – przydają się nie tylko do zabawek, ale na przykład do pilotów, myszek bezprzewodowych, wagi kuchennej czy spieniacza do mleka.