Skoczki

Filtry

Dla
Wiek
Cena

 – 

  • 45
  • 475
Kupiło: 188 osób
Cena: 449,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 2 osób
Cena: 339,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 0 osób
Cena: 475,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 150 osób
Cena: 45,00    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 63 osób
Cena: 269,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 14 osób
Cena: 45,00    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 15 osób
Cena: 59,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 6 osób
Cena: 49,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych

Skoczki dla dzieci

Kołysanie, unoszenie się w górze i skakanie to największa frajda dla każdego dziecka, choć do pewnego wieku trampolina nie będzie odpowiednią zabawką ze względu na bezpieczeństwo. Zapewnią je skoczki dla dzieci, które są równie atrakcyjną rozrywką, a przy tym mamy pewność, że nasza pociecha nie zrobi sobie krzywdy. Swobodne podskakiwanie w wyznaczonej przestrzeni pozwala zachować ostrożność. W naszej ofercie znajdują się zabawki skoczki, które gwarantują wiele radości najmłodszym, wspomagają rozwój i oddziałują na wszystkie zmysły. Są przyjemne w dotyku, odznaczają się intensywną kolorystyką przykuwającą uwagę dziecka, a delikatna muzyka uspokaja i pomaga się skoncentrować. Migające światełka są dodatkową atrakcją dla każdego malucha. Taki skoczek dla niemowlaka to idealny pomysł na prezent, który dostarczy małemu dziecku niesamowite doświadczenia i zajmie jego uwagę na długi czas. Rodzic w tym czasie będzie miał gwarancję, że jego maluch jest bezpieczny, a on sam może mieć chwilę wolną dla siebie.

Rozwijająca zabawka dla dziecka

Najważniejszą kwestię stanowi bezpieczeństwo, dlatego skoczki dla dzieci pozwalają na zabawę wyłącznie w obrębie konstrukcji. Przemyślany projekt oparty na sprężynach pozwala oddać się przyjemności skakania. Wygodne siedzisko umożliwia użytkowanie zabawki skoczka nawet przez wiele godzin. Dziecko może obracać się o 360 stopni, co ułatwia sięganie po inne zabawki, a przy tym pomaga rozwijać sprawność ruchową. Skoczki dla dzieci wspomagają prawidłowy rozwój dziecka, a dzięki swojej konstrukcji dostosowują się do wzrostu użytkownika. Możliwość regulacji (3-stopniowa) znacznie ułatwia dostosowanie zabawki do wzrostu dziecka.

Konik do skakania – Gumowy skoczek

W naszym sklepie znaleźć można także gumowy skoczek dla dziecka, który niewątpliwie spodoba się każdemu maluchowi. Jest to zabawka bardzo praktyczna, ponieważ wykonana jest z grubej, solidnej i wytrzymałej gumy. Gumowe skoczki przed zabawą należy napompować za pomocą pompki dołączonej do zestawu i gotowe! To wystarczy żeby rozpocząć podskakiwanie. Wyraziste kolory i zwierzęce wzory przypadną do gustu każdemu smykowi. Skoczek dla dziecka może mieć kształt konika, krówki, jednorożca lub innego zwierzątka.

Bezpieczna rozrywka dla najmłodszych

W naszej ofercie znajdują się zabawki skoczki, jakie zapewnią wiele frajdy najmłodszym. Unoszenie się w górę i w dół sprawi wiele radości, ale także wyćwiczy koordynację ruchową. Skoczki mogą być użytkowane od 6. miesiąca życia i ułatwiają naukę chodzenia. Skoczek dla rocznego dziecka powinien mieć wygodne, wyprofilowane siedzisko gwarantujące komfort, bez względu na to, jak długo dziecko będzie przebywać w chodziku. To atrakcyjna propozycja dla wszystkich aktywnych maluchów. Zabawka gwarantuje pełne bezpieczeństwo, a materiały, z jakich jest wykonana, nie są szkodliwe dla dziecka. Oferujemy atrakcyjne ceny za wysokiej jakości produkty