Strzelanie

Filtry

Dla
Kolor
Wiek
Cena

 – 

  • 3.99
  • 53.9
Kupiło: 5 osób
Cena: 53,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 67 osób
Cena: 26,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 111 osób
Cena: 16,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 34 osób
Cena: 14,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 76 osób
Cena: 3,99    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 2 osób
Cena: 13,99    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 0 osób
Cena: 33,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 5 osób
Cena: 29,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Pistolet do zabawy

Każda zabawa w odgrywanie ról cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci. Nic dziwnego – maluchy uwielbiają naśladować dorosłych, czy ulubione postacie z gier lub bajek. I tak, jak dziewczynki częściej bawią się we fryzjerki czy w dom, tak chłopcy uwielbiają zabawy na przykład w policjantów i złodziei lub w wojnę. Nasz bogaty asortyment zawiera między innymi zabawki dziecięce w formie pistoletów, które pozwolą waszym smykom przenieść się na pole walki i zostać super bohaterem, jednocześnie aktywnie spędzając czas w gronie rodziny i przyjaciół i trenując strzelanie do celu. Idealna propozycja do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Pistolet na wodę, pistolet na strzałki piankowe, a może pistolet na baterie ?

Każdy mały chłopiec uwielbia bawić się pistoletami na strzałki czy pociski – taki wybór będzie idealnym rozwiązaniem do zabawy w domu, ale również na zewnątrz. Pistolet może być również na wodę i wtedy to dopiero zabawa! Latem podczas upalnych dni lub w dni specjalne jak lany poniedziałek zwany inaczej Śmingus Dyngus pistolet na wodę dla dzieci to podstawa. Mniejszym dzieciom świetnie sprawdzi się mały pistolet na wodę, który maluch będzie mógł bez problemu utrzymać w rączkach i nim operować. Z kolei duże pistolety na wodę polecamy starszym szkrabom, które z łatwością poradzą sobie z większą bronią. Pistolety wodne są także świetnym pomysłem nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych!

Z kolei pistolet na baterie posiada wspaniałe efekty dźwiękowe i świetlne. Nie ma pocisków, dlatego jest najlepszą propozycją do zabawy w domu, zwłaszcza, gdy w otoczeniu znajdują się przedmioty, które łatwo byłoby strącić.

Nasz sklep z zabawkami dla dzieci oferuje różnego rodzaju pistolety dla maluchów do fantastycznej zabawy. Dbamy o bezpieczeństwo waszych pociech, dlatego nasze pistolety są 100% bezpieczne i pociski do pistoletów są piankowe.