Ciastolina i Masy plastyczne

Filtry

Dla
Wiek
Cena

 – 

  • 9.9
  • 59.9
Kupiło: 142 osób
Cena: 17,89    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 61 osób
Cena: 47,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 1 osób
Cena: 9,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 96 osób
Cena: 24,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 173 osób
Cena: 12,48    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 34 osób
Cena: 39,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 105 osób
Cena: 44,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 30 osób
Cena: 45,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 36 osób
Cena: 10,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 33 osób
Cena: 9,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 24 osób
Cena: 14,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 2 osób
Cena: 59,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 2 osób
Cena: 40,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 13 osób
Cena: 29,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Ciastolina zestawy

Rozwój manualny jest czymś niezwykle istotnym dla każdego dziecka, a wspierać go może w każdym wieku… ciastolina! Ta wyjątkowa zabawka edukacyjna może być stosowana już od najmłodszych lat, a zabawa nią to nie tylko świetna rozrywka, ale również gwarancja rozwoju. Ciastolina dla dzieci ma strukturę podobną do zwykłej plasteliny, jednak w odróżnieniu od niej nie brudzi oraz łatwo ją zmyć przy pomocy wody oraz mydła. Dodatkowo po zostawieniu jej poza opakowaniem, na powietrzu, zaczyna twardnieć i staje się krucha. Dla dzieci, które jeszcze nie miały styczności z taką zabawką edukacyjną sprawdzi się ciastolina z foremkami i masą o różnych kolorach. W ofercie posiadamy między innymi zestaw ciastoliny w których znajduje się zarówno masa plastyczna w kubeczkach, ale także płaskie foremki do wykrawania różnych zwierzątek oraz owoców. Pomocny będzie także mały wałeczek, za pomocą którego dziecko może dobrze rozwałkować ciastolinę. Świetnym i bardzo tanim pomysłem będzie także masa plastyczna do lepienia figurek. W zestawie znajdują się zamykane foremki, za pomocą których możemy stworzyć urocze zwierzątka lub owoce 3D! Taka zabawka nie tylko doskonale rozwija sprawność fizyczną maluszka, ale także może być pomocna przy nauce nazw zwierząt i owoców.

A może twój smyk uwielbia pomagać Ci w kuchni? Jeśli tak, idealnym rozwiązaniem dla niego będzie nasz zestaw ciastoliny-lodziarnia! Zawiera on wszystkie niezbędne elementy do tworzenia różnych rodzajów lodów – w pucharku, w wafelku a nawet na patyku. W zestawie znajduje się specjalna maszyna do lodów, która pozwala na ich tworzenie jak w prawdziwej lodziarni! Innym uwielbianym produktem z naszej oferty jest maszynka do ciastoliny w kształcie uroczego samolotu. Nakładki dołączone do zestawu pozwalają na stworzenie makaronu z ciastoliny o różnym kształcie, a foremki – na wyczarowanie różnych dodatków do naszego dania. W zestawie znajdują się także: miska, talerzyk, widelec, nożyk, które pozwolą poczuć się dziecku jak prawdziwy kucharz.

Jeśli twoje dziecko posiada już zestaw ciastoliny i potrzebuje jedynie dodatkowej masy plastycznej, to znajdziesz ją u nas! Posiadamy kilka zestawów, w których znajduje się jedynie sama masa plastyczna dla dzieci. Idealnie sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie posiadanego już zestawu, ale mogą posłużyć jako materiał do tworzenia własnych obiektów, bez używania foremek, co jeszcze bardziej rozwija kreatywność malucha.

Ciastolina od jakiego wieku

Większość mas plastycznych jest dostosowana dla dzieci od 3 roku życia, jednak proste zestawy, zawierające samą ciastolinę w różnych kolorach z powodzeniem może zakupić nawet młodszym maluchom, pilnując jednak, aby smyk nie próbował zjeść masy. Zastanawiasz się jaka ciastolina dla chłopca lub dziewczynki? U nas znajdziesz uniwersalne zestawy, które z powodzeniem sprawdzą się dla dzieci obu płci. Nasze produkty są wielokolorowe i zapewnią moc zabawy dla każdego maluszka. Nasze masy plastyczne dla dzieci posiadają wszelkie certyfikaty i są w pełni bezpieczne w zabawie i nawet dziecięcy odruch wkładania rąk do buzi nie sprawi, że stanie się zagrożeniem dla malucha.

Sprawdź, jaka ciastolina dla dzieci dostępna jest w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie Hitcena.pl.