Zabawki latające RC

Filtry

Dla
Wiek
Cena

 – 

  • 17.29
  • 196
Kupiło: 97 osób
Cena: 27,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 657 osób
Cena: 29,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 11 osób
Cena: 139,00    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 783 osób
Cena: 17,29    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 57 osób
Cena: 89,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 75 osób
Cena: 96,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 70 osób
Cena: 69,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 0 osób
Cena: 196,00    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 1 osób
Cena: 196,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 9 osób
Cena: 149,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 4 osób
Cena: 179,00    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 1 osób
Cena: 92,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych

Zabawki latające

Na pewnym etapie rozwoju dzieci są zafascynowane wszystkim wokół siebie – w takim przypadku latające zabawki mogą tylko stać się bodźcem do intensywnego rozwoju w kierunku techniki. Ostatnio dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju zabawki zdalnie sterowane, które pozwolą poczuć się jak prawdziwy pilot! Produkty te są idealnym pomysłem na prezent dla starszych dzieciaków, które chcą spróbować swoich sił w lotnictwie. Zalicza się do nich między innymi dron do zabawy, helikopter latający, samolot zdalnie sterowany, czy latająca kula.

Drony

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju drony – zarówno w środowisku dzieci jak i dorosłych. W naszym sklepie Hitcena przygotowaliśmy między innymi ciekawe drony dla dzieci w niskich cenach, pozwalające na wykonywanie pierwszych prób sterowania i podniebnych lotów. Tani dron nada się do tego idealnie. Do wyboru w asortymencie tego rodzaju jest zarówno dron dla dzieci – zabawka, który może służyć jako pierwszy produkt do nauki sterowania, jak i bardziej rozbudowany drony z kamerą, doskonały dla starszego dziecka mającego już doświadczenie w prowadzeniu tego typu urządzeń. Jeszcze kilka lat temu sterowanie dronem przez telefon wydawało się abstrakcją, natomiast teraz jest jak najbardziej możliwe! W naszej ofercie znajdą Państwo modele, którymi można latać używając specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji na smartfona – idealne rozwiązanie nie tylko dla starszaków ale również dorosłych.

Zdalnie sterowane helikoptery i kule

Dla małych fanów lotnictwa świetnym prezentem będzie helikopter zdalnie sterowany za pomocą dołączonego do kompletu pilota – nie tylko rozwinie zainteresowanie nauką, ale również posłuży do urozmaicania zabaw w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu. Ciekawą propozycją jest również kula latająca, która sterowana jest za pomocą dłoni! Zabawka wyczuwa różne obiekty pod sobą i zmienia wysokość lotu. Dodatkowo podczas zabawy świeci się na różne koloru, zupełnie jak kula dyskotekowa! Wymaga dużo uwagi i zręczności, ale zapewnia zabawę na długie godziny. Twoje dziecko uwielbia dinozaury i wszystko co z nim związane? Świetnie się składa – w naszym asortymencie znajdą Państwo dinozaur latacz, który również działa na podobnej zasadzie. Wszystkie zabawki rc dostępne w naszej ofercie są praktyczne i bezpieczne w korzystaniu. Koniecznie zobacz, jakie latające zabawki przygotowaliśmy w ofercie dla najmłodszych.