Pojazdy Wojskowe Militarne

Filtry

Dla
Kolor
Wiek
Cena

 – 

  • 29.9
  • 119
Kupiło: 2 osób
Cena: 29,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 5 osób
Cena: 53,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 63 osób
Cena: 32,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 61 osób
Cena: 45,00    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 63 osób
Cena: 34,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 57 osób
Cena: 119,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 0 osób
Cena: 57,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 12 osób
Cena: 37,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 3 osób
Cena: 89,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Wojskowe zabawki

Zabawa w wojsko to nie tylko obrona swojego terytorium, ale także kreowanie odwagi i bohaterstwa u dzieci już od najmłodszych lat. Chcemy rozwijać u Twojego dziecka rozmaite talenty i wyobraźnię, dlatego też na HitCena.pl przygotowaliśmy kategorię zawierającą zabawki militarne. Każde z nich to specjalnie przygotowany model z dbałością o wszystkie szczegóły. Nasze propozycje pozwolą Twojemu dziecku na stworzenie prawdziwej armii wojskowej z profesjonalnym sprzętem. Samochód wojskowy zabawka czy czołg dla dzieci pozwolą przenieść się oczami wyobraźni na prawdziwe pole bitwy i stoczyć niejedną walkę z nieprzyjacielem.

Czołg zabawka i inne zabawki wojskowe

Czołg z prawdziwego zdarzenia, auto terenowe pokonujące wszelkie przeszkody, ciężarówka z pojazdami wojskowymi czy wyrzutnią rakiet - wykonane z plastiku są bezpieczne dla dzieci, a zarazem zapewniają mnóstwo zabawy. Czołg zdalnie sterowany z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi, który uwielbia sterować zabawkami na odległość. W atrakcyjnej cenie posiadamy do wyboru osiem różne pojazdy militarne o rozmaitym przeznaczeniu - niektóre są wyposażone w rakiety, inne w działa, a jeszcze inne w radary do lokalizacji przeciwnika. A może Twój maluch marzy o karierze lotnika wojskowego? Stwórz bazę lotniczą z samolotami i autami wojskowymi, dzięki zestawowi WOJSKO składającemu się z aż 30 różnych części - od pojazdów, po znaki specjalne. Dobrym wyborem będzie również helikopter wojskowy z napędem i noszami ratunkowymi. Pozwoli on na szybkiej dotarcie do celu dzięki światełkom oraz transport poszkodowanych wojowników z pola bitwy. Realistyczne dźwięki tylko uatrakcyjnią całą zabawę. Twój smyk szykuje się na morską bitwę? Idealnie do tego sprawdzi się nasz statek wojskowy lotniskowiec zawierający samoloty, auta oraz figurki żołnierzy, gotowych bronić swoich granic.

Jakie zabawki militarne dla 7 latka ?

W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment różnych zabawek wojskowych dla dzieci w każdym wieku. Dla tych młodszych szczególnie polecamy nasz helikopter z napędem i realistycznymi dźwiękami czy zdalnie sterowany czołg, który z pewnością zaciekawią malucha. Z kolei starsze dzieci z pewnością będą zadowolone z wieloelementowego zestawu, za pomocą którego można stoczyć wiele bitew. Super rozwiązaniem będzie także plecak wojskowy, zawierający parking, czołg oraz pojazd militarny. Taki zestaw łatwo jest zapakować i przetransportować, na przykład do znajomych, z którymi można rozpocząć wspólną zabawę. Takie zabawki wojskowe dla chłopca będą doskonałym prezentem. Sprawdź naszą ofertę!