Artykuły Szkolne

Filtry

Dla
Kolor
Wiek
Cena

 – 

  • 9.5
  • 81
Kupiło: 5 osób
Cena: 39,90    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 7 osób
Cena: 45,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 27 osób
Cena: 33,99    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 5 osób
Cena: 31,00    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 12 osób
Cena: 22,99    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 7 osób
Cena: 35,90   
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 68 osób
Cena: 41,00    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 29 osób
Cena: 28,99    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 5 osób
Cena: 9,50    (Zawiera podatek)
Kup
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 7 osób
Cena: 36,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 3 osób
Cena: 81,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 4 osób
Cena: 29,99    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Artykuły szkolne dla dzieci

Chodzenie do szkoły dla wielu dzieci jest współcześnie ciekawą okazją do poznania nowych kolegów; bez względu na to jest to jednak miejsce edukacji, w którym niezbędne pozostają artykuły szkolne. Praktycznie każde dziecko na danym etapie nauki potrzebuje niektórych z nich – tutaj wymienić można choćby plecaki szkolne dopasowane rozmiarami oraz budową do rosnącego ciała dziecka i jego potrzeb edukacyjnych. W ofercie naszego sklepu Hitcena posiadamy również gotowe tanie artykuły szkolne w formie zestawów, idealne jako początkowy komplet dla dziecka idącego do pierwszej klasy. Niektóre tanie przybory szkolne mogą z powodzeniem rozwijać również zdolności dziecka, pozwalając na ich kreatywne zdobienie czy dekorowanie według dziecięcego gustu. Już teraz sprawdź, jakie artykuły do szkoły w atrakcyjnych cenach przygotowaliśmy w naszym sklepie Hitcena.pl na nadchodzący rok szkolny.

Projektor do rysowania

Projektor dla dzieci to fantastyczna zabawka do nauki rysowania już dla każdego 3 latka. Dobrze wiemy, jak pozbawiona granic potrafi być dziecięca wyobraźnia, więc wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu wytrzymają najbardziej wymyślne zabawy. Każdy projektor do odrysowywania posiada szablony, które rzutnik wyświetla na tablicy, a dziecko może je odrysować. Maluch rozwija tym samym zdolności manualne i ćwiczy rączkę. Szukasz pomysłu na prezent na urodziny dziecka, święta, dzień dziecka? Projektor do szkicowania świetnie sprawdzi się w tej roli. Obejrzyj kolekcję projektorów prezentowanych przez sklep Hitcena!

Zestaw plastyczny

Jeżeli szukasz zastawu plastycznego w którym znajdziesz kolorowe kredki ołówkowe, świecowe, pastele, farbki, pisaki i inne artykuły plastyczne, które przydadzą się dziecku w szkole lub w domu podczas rysowania to dobrze trafiłeś! Rysowanie nie tylko jest świetną zabawą, ale także doskonale rozwija zdolności plastyczne dziecka. Nasze zestawy do malowania i rysowania posiadają mnóstwo niezbędnych akcesoriów, które uporządkowane są i zamknięte, dzięki czemu dziecko nie zgubi linijki czy np. ołówka. Zestawy plastyczne to walizki zamykane na zatrzask umożliwiające zabranie całości do szkoły, znajomych czy w podróż. Rozwój wyobraźni jest bardzo ważny i każdy smyk chętnie sięga po kartkę i kredki.