Bębenek interaktywny Muzyczny Obrotowy Perkusja dla dzieci 2 kolory

Bębenek interaktywny Muzyczny Obrotowy Perkusja dla dzieci 2 kolory

Opcja produktu

Cena: 45,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 25
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 92 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
108134
Producent: MalPlay
3 x bateria AA (brak w zestawie)

BĘBENEK Interaktywny - PERKUSJA dla Dzieci

Zabierz już dziś swojego Malca w niesamowity swiat muzyki...

Już od niemowlęcia, dziecko uczy się, słucha i poznaję świat dźwięków i odgłosów, dlatego tak ważne jest żeby zabawki, którymi bawi się dziecko wspomagały jego rozwój.

Zaufaj Naszej kultowej Marce MalPlay, która już od kilkunastu lat wspomaga prawidłowy rozwój Maluszków.

Tym razem mamy dla Was  absolutnie NIEZWYKŁY bębenek z fantastyczną muzyką i czarującymi oczy efektami świetlnymi!

Zabawka posiada wgrane piękne melodie i dzięki nim, a także zmieniającym się światełkom, doskonale przyciąga uwagę dziecka.

Zabawka rozwija umysł, a także spostrzegawczość dziecka. Po uderzeniu w bębenek, dziecko usłyszy melodię oraz będą się świecić naprzemian diody wewnątrz bębenka, dając piękny efekt.

Dodatkowo na bokach bębenka znajdują się dwa klawisze funkcyjne, uruchamiające dodatkowe, różne melodie oraz efekt świetlny!

Bębenek można obracać na stopce o 360 stopni. Podczas tej czynności wydobywają się różne dźwięki m.in. śmiech dziecka, melodie, odgłosy bulgotania itp.

Bęben muzyczny wyposażony jest w regulację głośności, która zapewni przyjemne użytkowanie zabawki dziecku i prawdopodobnie rodzicom. Zabawka została wgrana z ładnymi melodiami, migającymi światłami. Za każdym razem, gdy dziecko uderzy w bęben, usłyszy wesołą melodię w rytm bębnów i migających kolorowych świateł.

Ponadto po bokach bębna znajdują się dwa klawisze funkcyjne, które aktywują dodatkowe różne melodie i efekt świetlny. Zabawka jest bardzo starannie i starannie wykonana, ucieszy każdego malucha. Rozwój dziecka, zwłaszcza jego zdolności motoryczne, jest bardzo stymulowany przez otoczenie.

Dlatego tak ważne jest, aby zabawki, którymi bawi się dziecko, zachęcały je do doskonalenia motoryki, uczyły nowych ruchów i umiejętności. Każda z dostępnych zabawek w różnym stopniu wspiera następujące umiejętności: zdolności motoryczne, koordynację, równowagę i dokładność.

Interaktywny bęben wspiera zdolności motoryczne, rozwija koordynację i precyzję. Kolorowe kolory i dźwięki przyciągają uwagę i pozwalają dziecku uczyć się nowych kolorów, ćwiczyć koordynację wzrokowo-słuchową, a przede wszystkim

 

Specyfikacja techniczna:

Wysokość 14,5 cm
Średnica 18 cm
Zasilanie: 3 x AA (brak w zestawie)
Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Kaja
Komentarz
Świetny bębenek. Córcia uwielbia się nim bawić

Inne z tej kategorii