Jeździk dla dzieci – sposób na rozwój przez zabawę!

14/03/2022
dodany przez John Doe

Jeździki dla dzieci, należą do jednych z najskuteczniejszych zabawek do nauki chodzenia dla niemowlaków. Rozwiją mięśnie nożek naszych maluchów i dostarczają dużo frajdy, podczas wielo godzinnych zabaw.

Od kiedy jeździk dla dziecka?

Jeździk dla dziecka to zabawka, która standardowo używa się do trzeciego roku życia dziecka. Na jeździkach powinny szaleć dzieci od 1 roku życia, ponieważ wykazują się one już dość stabilną postawą i nawet jeśli jeszcze nie chodzą, mogą po prostu odpychać się nóżkami od podłoża. Pamiętaj, aby dobrać jeździk do wzrostu i wagi swojego dziecka – tak, aby mogło się swobodnie poruszać.

Jaki jeździk dla dzieci wybrać? Na co zwracać uwagę w trakcie wyboru?

Wybór jeździka stanowi nie lada wyzwanie. Obecnie na rynku dostępne są zabawki wspomagające pierwsze kroki naszego dziecka, których wzory, kolory i funkcje są różnorodne. Zawsze miej na uwadze bezpieczeństwo swojego dziecka i wybieraj produkty, których jakość potwierdzona jest certyfikatami bądź rekomendacjami. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko cieszyło się dodatkowymi funkcjami jeździka, wybieraj te o charakterze edukacyjnym. Niech dziecko, które siedzi na jeździku zapoznaje się z odgłosami zwierzątek, kształtami figur geometrycznych lub poczuje się jak maszynista pociągu, czy kierwoca samochodu dzięki kształtowi jeździka i jego odgłosom.


Wiele ciekawych propozycji znajdziecie tu: -> JEŹDZIKI <-

 

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię