Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Nawilżacz powietrza do pokoju dziecka

13 - 01 - 2020

Wilgotność w poszczególnych porach roku jest różna, jednak sezon grzewczy to czas w którym najbardziej odczuwamy poziom wilgotności. Podczas gdy w domu grzejnik są włączone, nie przewietrzamy tak często pomieszczeń. Wilgotność wtedy może osiągać bardzo niski poziom. Wilgotność powietrza to zawartość pary wodnej w powietrzu.Prawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniach zamkniętych powinna być w granicach 30-65%. Optymalna wilgotność powietrza, w której człowiek najlepiej się czuje wynosi 40-60. Wilgotność. Z czasem skutki zaczniemy odczuwać na własnym organizmie. Zaczną pojawiać problemy z oddychaniem, z zatokami, może prowadzić też do alergii a w najgorszym wypadku zaczną pojawiać się grzyby i pleśń które wpływają na nasz układ oddechowy i nerwowy a także na skórę.

Jak to wpływa na dzieci?


Maluchy mają znacznie słabszy układ odpornościowy niż dorośli, co przekłada się na częstsze zachorwania. Długotrwałe przebywanie w zagrzybionych pomieszczeniach może prowadzić do poważniejszych konsekwencji. Najczęściej dochodzi wtedy do zaburzeń pracy płuc, alergii oraz astmy.
Aby tego uniknąć najłatwiejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest posiadanie nawilżacza powietrza, który będzie zapewniał odpowiedni poziom wilgotności. Na rynku możemy spotkać się z trzema typami nawilżaczy.

Nawilżacz parowy jego działanie opiera się na podgrzaniu wody za pomoca grzałki, przy odpowiedniej temperaturze nawilżacz wytwarza parę. Największą zaletą tego jest, że para wodna zabija bakterie a także ma właściwości inhalacyjne.
Nawilżacz ewoporacyjny jego działanie opiera się na naturalnym odparowywaniu wody ze specjalnego wkładu nawilżającego.
Nawilżacze ultradźwiękowe opierają się na wytwarzaniu ultradźwięków (są niesłyszalne dla człowieka ale słyszalne dla zwierząt dlatego nie poleca się tego typu dla osób które posiadają je w domu) które rozbijają cząsteczki wody w ten sposób tworząc mgiełkę, która nawilża powietrze.


Wybór który nawilżacz powinien znaleźć sie w pomieszczeniu zależy w największym stopniu od wydajności w stosunku co wielkości powierzchni pomieszczenia, aby sprawnie mógł nawilżyć powietrze.

Miałeś/aś już kontakt z naszym produktem? Zostaw swoją opinię
-to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże.
Promowane wpisy
Konkurs
Konkurs
04 - 08 - 2021
Kupiłes produkt? -> Zrób zdjęcie i Wyślij je do nas -> Zgarnij Kasę na zakupy!ZGŁOSZENIA: facebook@hitcena.plCo...
Recenzje zabawek z naszego sklepu
Recenzje zabawek z naszego sklepu
10 - 06 - 2020
Pierwszą zabawką , którą kocha chyba każde dziecko jest piesek interaktywny! Piesek szczeka , porusza się...
Jaki rower dla dziecka wybrać?
25 - 03 - 2020
W świecie, w którym młodzież spędza coraz więcej czasu przenosząc wzrok z jednego ekranu na drugi, rower jest idealnym...
Jeździk dla dzieci – sposób na rozwój przez zabawę!
18 - 09 - 2019
Jeździki dla dzieci, należą do jednych z najskuteczniejszych zabawek do nauki chodzenia dla niemowlaków. Rozwiją mięśnie...
Poznaj nas bliżej
90.000zadowolonych klientów
10 latdoświadczenia
180.000+ tysięcyzamówień
2 latagwarancji
365 dnina zwrot
Szybki kontaktmax 2h na odpowiedź

Zamówienia telefoniczne

+48 61 666 47 32

Bądź z nami w kontakcie

i dołącz do nas na:

Infolinia

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pon - pt w godzinach 8:00-16:00.
Napisz na adres e-mail: sklep@hitcena.pl lub zadzwoń:

+48 616 664 732

 

Płatności obsługujeDostawę gwarantują

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.