Recenzje zabawek z naszego sklepu

03/14/2022
dodany przez John Doe

 

"...Pierwszą zabawką , którą kocha chyba każde dziecko jest piesek interaktywny!  Piesek szczeka , porusza się i merda ogonkiem ❤ ..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Jak otworzyłam to Hania nie wiedziała gdzie się przed nim schować bo tak się wstydziła  , ale jak się rozkręciła to dawała takie koncerty , że kto Wie czy nie zostanie  w przyszłości piosenkarką ..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Prysznic na słuchawkę , którą można odczepić - wtedy robi nam się kranik . Dodatkowo w zestawie mamy "fontannę " oraz  kubeczki  , także  dzieci mają czym się bawić. Tak kochają kąpiele  ,że teraz  ciężko wyciągnąć ich z wanny..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

 

"..Kolejną zabawką  , którą szczerz mogę polecić jest wóz strażacki puszczający bańki mydlane .   Samochodzik jezdzi   , gra , porusza oczkami i języczkiem no i co najważniejsze puszcza bańki mydlane.."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Chodzik posiada efekty dźwiękowe , delikatne światełka telefon i inne dodatki umożliwiające zabawę ,  na leżąc czy siedząco ( bo pchacz można zamienić w stolik , w zestawie dołączone nóżki ) .
Jeśli mowa o chodzeniu - koła są przykręcone do tego stopnia ,że dziecko robiąc pierwsze kroczki napewno nie poleci do przodu . Czekamy na ten moment i napewno zdamy ponowną relację  pchacza , kiedy będzie przetestowany pierwszymi kroczkami..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Po naciśnięciu przycisku, który znajduje się na główce kaczuszki, zaczyna jeździć. Kiedy napotka przeszkodę, zmienia kierunek jazdy. Porusza skrzydełkami, które świecą, a także zamyka i otwiera oczka oraz dziubek. Jest to jedna z niewielu zabawek, które przykuły uwagę Kingi na dłużej niż 10 minut. Codziennie kaczuszka jest w ruchu, a Kinga ma ogrom radości z jej użytkowania..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Cudeńko to jest niesamowicie funkcjonalne. Samo składanie jak i rozkładanie jest bardzo proste. W kilka sekund gondolę można zmienić w wersję spacerową. Świetnym pomysłem są doszyte, pasy bezpieczeństwa w spacerówce-jest to idealna replika prawdziwego wózka dla dziecka. Wszystko jest idealnie odtworzone. Każda mała dziewczynka może spędzić wiele godzin na zabawie w dom i chodzić na spacery ze swoimi lalkami...."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Muszę przyznać, że mini golf to naprawdę świetna zabawa dla małych i dużych. Dużym plusem dla mnie jest wysoka jakość wykonania, piękne kolory oraz to, że wszystko możemy zapakować do torby golfowej, dzięki czemu zabawka zajmuję mało miejsca..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

"...Stosunek ceny do jakości wydaję mi się być jak najbardziej odpowiedni.
Zabawka jest o tyle ciekawsza, że posiada piekarnik oraz zmywarkę z otwieranymi drzwiczkami, dwa palniki z dźwiękiem i światłem, ruchomy kran oraz ładny i ciekawy design..."

>>>ZOBACZ RECENZJĘ<<<

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię