Chodzik Pchacz Interaktywny z pianinkiem 3w1

Chodzik Pchacz Interaktywny z pianinkiem 3w1

Cena: 134,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 66
Zamów w ciągu: h min s

Dostarczymy już w czwartek!

+
W magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 270 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
107374
Producent: MalPlay
Uniwersalny
0-12 m-cy
3xAA (brak w zestawie)

Produkt, który przedstawiamy, łączy w sobie funkcję  chodzika  i  panelu   edukacyjnego  w jednym. Pchacz, który polecamy dla wszystkich maluchów, które ukończyły 9. miesiąc życia, jest doskonałym pomocnikiem w  nauce samodzielnego chodzenia .

Chodzik zaprojektowano z myślą o najmłodszych dzieciakach, co jest gwarancją bezpiecznej konstrukcji i produkcji z bezpiecznych materiałów o wysokiej jakości. Wykorzystanie go podczas zabawy pomaga w  nauce samodzielnego chodzenia . 

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko bawiło się w miejscu, możesz zablokować tylne koła, a także wlać wodę do specjalnego pojemnika znajdującego się w tylnej części produktu, by był stabilny. Panel edukacyjny  znajdujący się w przedniej części chodzika jest odpinany, co pozwala na zabawę w łóżeczku lub podróży bez konieczności używania reszty sprzętu.

Aby włączyć dłuższe melodyjki należy:
- wcisnąć i przytrzymać piąty klawisz pianinka
- po krótkiej melodyjce należy ponownie wcisnąć i przytrzymać ten sam klawisz
- teraz przy krótkim wciśnięciu klawisza nr 1 lub nr 3 będą grały różne melodyjki.

Co skrywa w sobie ten interaktywny pulpit?

1. Kolorowe, świecące kształty geometryczne oraz ich rameczek na sznureczkach, które można dopasowywać do siebie oraz wciskać,

2. Słońce świecące zgodnie z rytmem muzyki.

3. Telefon posiada duży przycisk (piszczałkę) oraz grzechotkę. Gdy dziecko do wyjmie go z panelu słuchać dźwięk dzwonienia oraz do kogo dzwoni: dzwonię do mamy, dzwonię do taty, dzwonie do babci, dzwonię do dziadka (j. angielski)

4. Trzy koła zębate wzajemnie wprawiające się w ruch,

5. Wielokolorowe pianinko do wygrywania pomocnej przy nauce dźwięków gamy solmizacyjnej, składającego się z barwnych klawiszy oznaczonych numerkami od 1 do 7, a także zabawnymi rysunkami główek zwierzątek,

6. Króliczka, który po naciśnięciu przesyła ciepłe powitanie i wprowadzenie do zabawy (w języku angielskim) ,

7.  Z lewej strony panelu znajduje sie połówka drzwi, które można otwierać i zamykać. Za każdym razem gdy dziecko ją przekręci będzie słychać PRAWDZIWY DZWONEK DO DRZWI.


Zaprezentowany  jeździk  połączony z panelem edukacyjnym wpływa nie tylko na naukę chodzenia, ale wspomaga językowy, sensoryczny i motoryczny rozwój maluszka, a także uczy kształtów, cyferek i literek. Edukacyjny chodzik  z interaktywnym pulpitem dźwiękowym jest bardzo prosty zarówno w obsłudze, jak i złożeniu. Zabawka zapakowana jest w duże, estetyczne pudło, dlatego nadaje się na prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Pchacz polecany jest dla wszystkich małych dzieci, które ukończyły 9. miesiąc życia.

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Izka
Komentarz
Wszystko jak w opisie, syn bardzo zadowolony z urodzinowego prezentu:) Oby więcej takich rzetelnych sprzedawców
Nadia
Komentarz
kolory świetne, żywe, przykuwają uwagę malucha ;D
Alexandra
Komentarz
Fajne, żywe kolory, szybka wysyłka, polecam
Sylwia
Komentarz
Jezdzik w jezyku angielskim. Nie ms takiej informacji na stronie

Bestsellery

Inne z tej kategorii