Ciężarówka z Metalowymi Autkami

Ciężarówka z Metalowymi Autkami

Cena: 40,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 54
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 82 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
107112
Producent: MalPlay
Chłopiec
3-4 lata

Zabawka dla młodych pasjonatów motoryzacji, która kryje w sobie wiele niespodzianek! Jesteśmy pewni, że tir z przegrodami na resoraki będzie spełnieniem marzeń wszystkich fanów i kolekcjonerów tych małych autek. Co istotne, z drugiej strony pojazdu znajduje się 6 wolnych miejsc, w których dziecko może umieścić swoje dotychczasowe zbiory.

Prezentowany tir jest bardzo duży, przypomina klasyczny model, do czego nawiązują kolorowe naklejki umieszczone na kabinie kierowcy. Wyposażony jest w 6 ruchomych kół, które umożliwiają dziecku świetną zabawę. Pojazd wykonany jest z wytrzymałego, solidnego plastiku, który jest odporny na zniszczenia. Na jego dachu umieszczona jest wysuwana rączka, która ułatwia przenoszenie zestawu. Nie przeszkadza to jednak w czasie zabawy, ponieważ jest wtedy zupełnie niewidoczna.

Za pomocą przycisku na boku ciężarówki można odsunąć przyczepę dzięki czemu ciężarówka będzie skrętna.

Na górze kabiny znajduje się zjeżdżalnie dla autek. Natomiast z przodu pojazdu można zamontować dołączoną w zestawie jeden z dwóch dodatkowych torów. Drugi z torów można przymocować z tyłu ciężarówki.

 

DO WYBORU DWA KOLORY:

  • czerwony Brak
  • niebieski

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Nie znaleziono opinii

Bestsellery

Inne z tej kategorii