Gra Mastermind Rozum Złam Kod Kultowa Gra

5

Gra Mastermind Rozum Złam Kod Kultowa Gra

5
Cena: 16,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 545
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 34 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
107280
Producent: MalPlay
Uniwersalny
3-4 lata

Gra Mastermind Rozum Złam Kod

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Marka MalPlay

Zestaw zawiera:

  • panel
  • 262 pionki

Wymiary całości: 35,0 x 15,0 x 3cm

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Bohater brak

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.4 kg

Mastermind – gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób, polegająca na odgadnięciu przez jednego z nich ukrytego kodu. Kultowa gra MASTERMIND przeznaczona jest dla całej rodziny, zadaniem graczy jest rozszyfrowanie kodu przeciwnika.

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Czas rozgrywki Do 30 minut

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Wiek gracza 3-4 lata 5-7 lat 8-11 lat 12-14 lat 15-18 lat 18+

Wesoła gra zręcznościowa pobudza rozwój dziecka na kilku płaszczyznach równocześnie. Wpływa na udoskonalanie umiejętności rozpoznawania kolorów, koordynowania głowa-oko i komunikowania się. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest granie w różne gry z najbliższymi.Gry planszowe, karciane i inne rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami

Zasady gry dla 2 osób:

Jeden z graczy zostaje szyfrantem i w tajemnicy przed przeciwnikiem wybiera pięć kolorowych pionków i umieszcza dowolną ich kombinację w urządzeniu szyfrującym, ustalając w ten sposób tajny kod. Kod zostaje umieszczony w 5 zakrytych zasłonką otworach, więc nie są widoczne dla drugiego gracza, który staje się odgadującym. Przeciwnik ma 12 prób na odgadnięcie kodu. W każdej próbie umieszcza na planszy kołeczki w takiej kolejności, która wydaje mu się najbardziej zbliżona do tajnego kodu. Każdy mniejszy kolorowy (najczęściej czarny) pionek oznacza, że jeden z większych pionków o danym kolorze został umieszczony w domniemanym kodzie na właściwym miejscu. Każdy mniejszy biały pionek wskazuje na istnienie większego pionka o właściwym kolorze, lecz na niewłaściwym miejscu. Tym sposobem odgadujący dysponuje coraz większym zasobem informacji pozwalających na rozwikłanie zagadki.

Po ocenieniu próby odgadujący podejmuje kolejną. Gra kończy się po poprawnym wskazaniu kodu przez odgadującego lub po dwunastu nieudanych próbach.

Gracz kodujący otrzymuje tyle punktów, ile prób wykonał odgadujący. Jeśli kod nie zostanie złamany, przyznawany mu jest dodatkowy punkt. Zwycięzcą jest gracz, który zdobył więcej punktów po ustalonej z góry liczbie rozegranych rund.

Po odgadnięciu kodu, gracze zamieniają się rolami.

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Materiał plastik

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Maksymalna liczba graczy 2

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Minimalna liczba graczy 2

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Typ Podstawa

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra Głębokość produktu 3 cm

GRA Mastermind ROZUM ZŁAM KOD kultowa gra


Sabina Nosal
Komentarz
Bardzo dobra jakość, wszyscy zadowoleni. Dostawa ekspresowa. Polecam.
gierkaok
Komentarz
bardzo fajne, rozwija koncentrację :))
Elaaa
Komentarz
Kiedyś za dziecka sama miałam taka grę i pamiętałam jak fajnie się w nią grało. Kupiłam dla dzieci ale z mężem też czasem razem gramy :)

Bestsellery

Inne z tej kategorii