Referencje

Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie, ogromny wybór zabawek dla dziecka w każdym przedziale wiekowym, dzieci zainteresowane zabawkami, codziennie bawią się innymi, zabawki są interaktywne, kolorowe, bezpieczne, wspomagają rozwój dzieci. Przesyłki zawsze dobrze zabezpieczone oraz wysyłane w szybkim tempie. Cena również atrakcyjna.
Rower jest przepiękny. Zakupiłam go i na drugi dzień był u mnie także szybkość dostawy na najwyższym poziomie. Mąż skręcił od razu rower żeby go przetestować. Jak dla mnie świetnie się jeździ, nic nie było uszkodzone w transporcie. Koszyk i bagażnik zdecydowanie ułatwiają transport zakupów. Gorąco polecam ponieważ dostawa była darmowa
Bardzo mocno polecam ten sklep. Zabawka kupiona w sklepie okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzieciaki zadowolone a to najważniejsze. Nie nudzą się szybko wybranymi zabawkami, co nas bardzo cieszy że nie był to zakup na 5minut. Szybka a co do tego tania wysyłka, zero problemów. Dziękujemy za kod rabatowy na kolejne zakupy, skorzystamy.
Zakupy w tym miejscu to sama przyjemność! Kompetentna obsługa, która pomaga wybrać odpowiednią zabawkę do wieku, co nie jest takie proste przy tak dużym wyborze jaki oferuje sklep. Zabawki w dobrej cenie i jakościowo na najwyższym poziomie. Zamówienie złożone w środę, a przesyłka już w czwartek była u mnie. Polecam każdemu na pewno będę !
Napisz opinię