Jeździk Chodzik Pchacz Auto Samochós z Dźwiękami

5

Jeździk Chodzik Pchacz Auto Samochós z Dźwiękami

5
Cena: 129,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 7
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 260 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
108384
Producent: MalPlay
3-4 lata
2xAA (brak w zestawie)

Jeździk wyposażony jest w cztery duże koła, które pozwolą zachować dziecku równowagę i pozwolą sprawnie pokonać każdą przeszkodę. Zaletą tego modelu jest również stabilne i szerokie siedzisko.

Kierownica umieszczona jest na odpowiedniej wysokości, co pozwoli maluchowi zachować odpowiednią postawę podczas jazdy. W zależności od wieku dziecka zabawka jest chodzikiem, jeździkiem lub pchaczem.

Pozwoli dziecku wypracować odpowiednią koordynację ruchową, nauczyć utrzymania równowagi, a także będzie idealną okazją do tego, by aktywnie spędzić czas. To stabilny pojazd, wykonany z troską o każdy szczegół. Wyróżnia go stabilna, czterokołowa konstrukcja.

Atrakcyjna kolorystyka i przyjazny dla dzieci design zachęcą Twoje dziecko do długiej zabawy! W domu, w piaskownicy lub na plaży. Baw się ze swoim dzieckiem gdziekolwiek zechcesz.

Koła wykonane są z trwałego tworzywa, dzięki temu świetnie nadaje się do jazdy nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Przednie kółka są skrętne, dzięki czemu dziecko nie będzie mieć problemu z pokierowaniem jeździka w odpowiednim kierunku.

Kierownica auta posiada przycisk uruchamiający dźwięki - aż kilkanaście różnych melodii, a oprócz tego migają światełka w kolorze żółtym, zielonym i niebieskim. Melodie grane przez samochód na pewno wzbudzą zainteresowanie dzieci.

Pojazd posiada także 3 trąbki umiejscowione pod kierownicą. Dzięki temu zawsze będzie mogło czuć się bezpiecznie i sygnalizować innym że nadjeżdża. Jest to również dodatkowa atrakcja samochodziku.

Pierwsze kroki dziecka pomogą osiągnąć 4 koła, pomogą dziecku złapać i utrzymać równowagę podczas chodzenia. Natomiast jeździk daje maluszkowi możliwość podróżowania pojazdem, odpychając się nogami.

Rozwija to stawy biodrowe oraz mięśnie kręgosłupa i nóg. Dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło.

CHARAKTERYSTYKA:

- kółka skrętne, plastikowe

- migające światełka w kolorach: niebieski, zielony, żółty

- kilkanaście melodii na każdym z trzech przycisków

- trzy trąbki.


PARAMETRY:

Wymiary opakowania: 66 x 28 x 28 cm

Wymiary pojazdu: 38 x 26,5 x 67 cm

Wysokość do siedziska: 20,5 cm

Wysokość do oparcia: 38 cm

Zasilanie: 2xAA (brak w zestawie)

Wiek: od 18 miesięcy

Obciążenie max.: do 25 kg

Waga: 2,7 kg


Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Nieznany
Komentarz
ekstra auto, bardzo się nam podoba. Jakość super
Bożenka
Komentarz
Kolor jeździka jest bardzo ładny, sam produkt super. Dodatkowo ekspresowa wysyłka i bardzo miła obsługa :)

Bestsellery

Inne z tej kategorii