Klocki Konstrukcyjne Edukacyjne Zestaw w wózku 90el

4.7

Klocki Konstrukcyjne Edukacyjne Zestaw w wózku 90el

4.7
Cena: 55,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 68
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 112 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
107873
Producent: MalPlay
Uniwersalny
3-4 lata

Dzięki naszym kolckom edukacyjnym Twoje dziecko rozwiinie wyobraźnię przestrzenną i kreatywność oraz poprawi zdolności manualne już od najmłodszych lat!

Można z nich stworzyć niesamowite budowle i nie tylko! Dołączone do zestawu naklejki pozwalają nadać indywidualny charakter klockom umożliwiając tworzenie dziecku ulubionych zwierzaków. Przez zabawę z klockami dziecko ćwiczy wyobraźnię przestrzenną. Klocki stymulują umiejętności manualne i rozwijają logiczne myślenie oraz uczą zależności przyczynowo-skutkowych.

Ich żywe kolory i niesamowite kształty sprawiają, że dzieci nie znudzą się nawet po wielu tygodniach wspaniałej zabawy! Doskonale działają na sensoryke oraz zmysły: żywe kolory pobudzają percepcję wzrokową, uwagę i zdolność obserwacji oraz umiejętność kategoryzacji.

Kuferek z klockami posiada wyciąganą rączkę dzięki czemu dziecko bez problemu posprząta zabawki i przewiezie w dowolne miejsce, nie gubiąc ich po drodze.

Klocki otrzymasz w eleganckim kuferku, który jest zamykany klamrą i posiada wygodny uchwyt do przenoszenia. Dzięki temu cały zestaw będzie zawsze schowany w jednym miejscu. A dziecko nie zgubi żadnych elementów.

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Nieznany
Komentarz
polecam - łączą się z duplo
Nieznany
Komentarz
Ekstra zestaw, fajny wózek, tylko rączka za krótka.
Andziak
Komentarz
Super zestaw dużo elementów i przystępna cena

Bestsellery