Koraliki Do Prasowania Iron Beads+szablony 5000szt

Koraliki Do Prasowania Iron Beads+szablony 5000szt

Cena: 40,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 16
Zamów w ciągu: h min s

Wyślemy w czwartek!

+
W magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 82 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
108470
Producent: MalPlay
Uniwersalny
5-6 lat

Zestaw 5000szt. koralików wraz z akcesoriami sprawia, że dziecko chętnie układa i bawi się, będzie mogło stworzyć bajecznie kolorowe obrazki o różnych kształtach, możliwości jest wiele - dziecko może utworzyć różne postacie, zwierzątka itd. Tworząc kilka warstw szablonu możemy utworzyć figurki 3D!

W zestawie znajduje się 10 różnych kolorów koralików: biały, czarny, brązowy, żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, fioletowy, zielony oraz niebieski. Jeden zestaw 5000szt. pozwala na wykonanie wielu figurek oraz kształtów.

GOTOWE FORMY + PODKŁADKI
W wiaderku znajduje się gotowy zestaw umożliwiający świetną zabawę. Formy: gwiazdka, serduszko, koło, kwadrat oraz sześciokąt wraz z różnymi, gotowymi podkładkami sprawiają, że dziecko chętnie układa i bawi się, będzie mogło stworzyć bajecznie kolorowe obrazki o różnych kształtach, możliwości jest wiele - dziecko może utworzyć różne postacie, zwierzątka itd. Tworząc kilka warstw szablonu możemy utworzyć figurki 3D!

UCHWYT DO PRZENOSZENIA
Komplet jest lekki i poręczny, co sprawia, że dziecko z łatwością może go zabrać ze sobą do przedszkola, do kolegi, do ogrodu; zestaw posiada małe gabaryty zajmuje niewiele miejsce, zatem jego przechowywanie jest niekłopotliwe. Wygodne przenoszenie umożliwia wiaderko z zamykaną przykrywką, dodatkowo wewnątrz znajduje się tekturka oddzielająca koraliki od całej reszty zestawu, co pozwoli na zachowanie odpowiedniego porządku.

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ
Zabawa z koralikami pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, kształtuje jego zdolności plastyczne wraz z rozwojem wyobraźni, ćwicząc jednocześnie koncentrację; rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, a także uczy współpracy w grupie i usprawnia zdolności społeczno-integracyjne.

JAK ZROBIĆ PRZYGOTOWAĆ FIGURKĘ?
Kiedy już przygotujesz wybrany wzór połóż na koraliki papier dołączony do zestawu i prasuj go przez kilka sekund gorącym żelazkiem, tak by koraliki stopiły się i połączyły. Kiedy koraliki się połączą odłóż gotowy wzór do ostygnięcia - połóż na płaskiej powierzchni

MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA FIGUREK 3D
Wystarczy przygotować kilka warstw koralików i zaprasować je.

W zestawie:

  • 5000 koralików (FI 5mm)
  • 5 x forma
  • 10 x szablon
  • 11 wsporników
  • pinceta
  • 2x papier do zaprasowania
  • opakowanie - wiaderko 13cm x 16cm

 

 

 

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Golixxx
Komentarz
Bardzo wciąga i zajmuje czas córeczce. Polecam :)
Mama_Hani
Komentarz
Moja córka mogłaby godzinami tworzyć obrazki, wzorki, rysunki :D Super alternatywa dla papieru i kredek. Bardzo polecam.
HelaEla
Komentarz
Rewelacja, uczy cirplowości, pobudza kreatywność, kupuję zawsze dzieciom na prezent.

Inne z tej kategorii