PCHACZ Słoń Chodzik Z Pianinkiem Słonik Do Nauki Chodzenia

PCHACZ Słoń Chodzik Z Pianinkiem Słonik Do Nauki Chodzenia

Cena: 99,00 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 0
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 198 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
106853
Producent: MalPlay
Uniwersalny
0-12 m-cy
3 x baterie 1.5V AA (brak w zestawie)

Edukacyjny pchacz jeździk SŁOŃ to idealne rozwiązanie dla dzieci stawiające pierwsze kroki. Solidny tematyczny chodzik z motywem słonia oferuje dwa tryby zabawy: siadaj i baw się, stój i chodź.

Wiele atrakcji dźwiękowych i manualnych pozwoli dziecku ćwiczyć zdolności wzrokowo ruchowe. Pchacz pozwoli także na ćwiczenie równowagi i koordynację ruchową. Dźwięki wydawane przez słonia podczas pchania dodatkowo zachęci malucha do chodzenia. Pomoże mu to odkryć zasady przyczynowo skutkowe.

Podczas naciskania panelu dźwiękowego świeci TRĄBKA lub OCZY słonika, przyciągając uwagę maluszków. Rodzice, podczas długiej zabawy, z pewnością docenią dwa tryby głośności - tryb głośny i tryb półgłośny. Istnieje także możliwość całkowitego wyłączenia dźwięków w zabawce. Włączona zabawka, co jakiś czas, wydaje sama z siebie komunikaty – np. przy długi czasie nieużywania, żegna się w języku angielskim.

Nawet niewprawiony rodzic złoży zabawkę w 10 minut. Do zestawu załączone są śrubki montażowe i śrubokręt. Zabawka spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa dotyczące produkcji zabawek dla dzieci. Zbudowana jest z elementów o gładkich krawędziach. Kółeczka nie rysują powierzchni.

Charakterystyka:

 • Produkt 3w1: funkcja edukacyjna, chodzik-pchacz i interaktywna zabawka
 • Pomaga w nauce stawianie pierwszych kroków, rozwija umiejętności manualne, koordynację ruchową, rozwija zmysły
 • Interaktywne centrum zabaw
 • Estetyka i bogate kolory
 • Bezpieczny kształt – brak ostrych krawędź i małych elementów
 • Elementy dźwiękowe
 • Elementy świetlne

Rozwija, Uczi i Bawi jednocześnie

Ten interaktywny jeździk-pchacz Słonik to nieodzowny element (przyjaciel) wspierania rozwoju raczkujących i stawiających pierwsze kroki dzieci. Dostarcza całą masę wrażeń sensorycznych. Wspiera integrację zmysłów wzroku, dotyku i słuchu i co najważniejsze, stanowi pewne i stabilne podparcie podczas próby stawiania pierwszych samodzielnych kroków. Zabawka rozmiarem i budową dostosowana jest do możliwości małych dzieci. Postać Słonika jest duża – każde dziecko z łatwością go rozpozna. Elementy interaktywne z łatwością dostępne są dla mniejszych, siedzących dzieci.


Dwa tryby

 • SIEDZĘ I BAWIĘ SIĘ
Słonik oferuje całe mnóstwo metod na zaangażowanie ciekawych świata małych rączek siedzącego maluszka. Brzdąc może naciskać przyciski grającego panelu i reagować na radosne komunikaty, przewracać strony mini książeczki ze zwierzątkami lub manipulować pokrętłem i mini grzechotką zlokalizowaną z lewej strony zabawki. Nie trzeba długo czekać, żeby dziecko samo zlokalizowało uchwyt i próbowało pierwszych samodzielnych prób wstawania, co prowadzi do drugiej funkcji zabawki: „WSTAJĘ I IDĘ”
 • WSTAJĘ I IDĘ
Rodzice uczących się chodzić dzieci docenią solidny i wygodny uchwyt oraz osadzenie jeździka na 4 dużych, łatwych w montażu, lekko obracających się kołach. Zabawka jest na tyle intuicyjna, że dzieci same wstają i pchając jeździk przemieszczają się, a radość z pokonywanej odległości widać na buzi.


INTERAKTYWNY PANEL ZABAWY

 • MINI GRZECHOTKA – kółeczka na pałąku – poprzez precyzyjne ruchy przekładania kółeczek z jednej strony na drugą, dziecko uczy się sekwencji i kolejności operacji manipulowania rączkami,
 • OBRACANE ŚMIGŁO – uczy rączki dziecka zdecydowanych ruchów obrotowych, które wprawiają je w ruch,
 • PANEL DŹWIĘKOWY – zdecydowany lider zaangażowania uwagi małego smyka. Poprzez zrozumienie zależności „akcja-reakcja”, dziecko wiedząc, że otrzyma miły komunikat dźwiękowy z radością naciska guziki z uśmiechem na buzi,
 • MINI KSIĄŻECZKA Z OBRAZKAMI – odpowiada na ogromną w tym wieku ciekawość dziecka. Maluchy chętnie zaglądają i przewracają strony chcąc zobaczyć, co kryje się z drugiej strony
 • OBRACANE KÓŁECZKA NA POLICZKACH SŁONIKA – można je kręcić wokół własnej osi.
 • USZY SŁONIKA – jedyny element wykonany z materiału, który zachęci małych odkrywców do ciągnięcia i wyginania we wszystkie strony. Czerwony kolor sprawia, że są bardzo charakterystyczne.


TRYBY PRACY PANELU DŹWIĘKOWEGO


Dla urozmaicenia doznań dziecka, panel dźwiękowy działa w 3 trybach pracy, które ustawia się przełącznikiem dostępnym z drugiej strony zabawki

 • Tryb 1 – tryb pianinko. W tym trybie każdy guziczek działa niczym małe pianinko, na którym można odgrywać różne proste melodie.
 • Tryb 2 – tryb dźwięki. W tym trybie pod każdym guzikiem podstawione są komunikaty słowne w języku angielskim wydawane przez dzieci, śmiech dzieci, a także proste melodyjki.
 • Tryb 3 – tryb muzyka. W tym trybie pod każdym guziczkiem podstawiona jest trwająca kilkadziesiąt sekund melodyjka, m.in. Happy Birthday.


HAMULEC TYLNEJ OSI

W celu zabezpieczenia przed niepożądanym odjechaniem (przemieszczeniem się) zabawki, tylna oś wyposażona została w hamulec, który aktywuje się kręcąc dostępną gałką w kierunku ruchu wskazówek zegara. Analogicznie zwolnienie hamulca następuję w kierunku przeciwnym.
Docenią to szczególnie rodzice siedzących dzieci, dopiero przymierzających się do chodzenia. Hamulec pomoże zapobiec przewróceniu się dziecka, które zbyt gwałtownie chciałoby pchnąć zabawkę.


Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

pumba
Komentarz
smiga jak szlaony
Hanna
Komentarz
Bardzo stabilny, super jakość w przystępnej cenie. Szczerze polecam.

Bestsellery

Inne z tej kategorii