Skarbonka SEJF ze ŚWINKĄ na KOD

5

Skarbonka SEJF ze ŚWINKĄ na KOD

5
Cena: 56,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 48
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 114 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
107243
Producent: MalPlay
Uniwersalny
3-4 lata
3xAA (brak w zestawie)

Skarbonka w kształcie sejfu to wiele godzin zabawy i nauki oszczędzania. Do sejfu można wpłacać pieniądze, oraz wyjmować po wprowadzeniu odpowiedniego kodu. W momencie przyłożenia banknotu do wlotu, sejf pobierze go automatycznie oraz zacznie grać jedna z 7 melodyjek.

Aby wydobyć oszczędności należy wprowadzić odpowiedni kod (domyślnie 0000, można zmienić) a następnie przekręcić blokadę i otworzyć drzwiczki.

Aby zmienić kod do sejfu należy wpisać poprzedni kod (standardowo 0000) i następnie otworzyć drzwiczki. Następnie należy wcisnąć i przez całą procedurę trzymać przycisk z symbolem gwiazdki. Gdy czerwona lampka zacznie migać, w tym momencie należy wpisać nowy kod. Po wpisaniu kodu wcisnąć przycisk z symbolem kratki. W tym momencie nowy kod powinien już działać.

Na odwrocie drzwi sejfu możliwa jest zmiana dźwięków sejfu. Do wyboru jest dźwięk tak zwanego "pikania" lub odgłosy w języku angielskim.

Skarbonka-sejf jest wykonana z dbałością o szczegóły, z bezpiecznych dla dziecka materiałów a dzięki uroczemu designowi przykuwa uwagę dziecka i zachęca do korzystania z niej.

Wymiary sejfu: 13,5 x 13,5 x 19 cm

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

pomadzia
Komentarz
piękny kolorek skarbonki, zdjęcia idealnie oddają, nie zawiodłam się
yuyu
Komentarz
Super kolorystyka zabawki, idealnie pasuje do pokoju córeczki, Polecam!

Inne z tej kategorii