Zestaw do pielęgnacji paznokci Manicure studio salon

Zestaw do pielęgnacji paznokci Manicure studio salon

Cena: 29,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 97
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 60 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
107265
Producent: MalPlay

Przedstawiamy zestaw piękności stanowiący doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mam, których córeczki podbierają im kosmetyki, a przede wszystkim upodobały sobie lakiery do paznokci — własny zestaw do manicure.

Wielokolorowy komplet lakierów i błyskotek do paznokci podbije serce wszystkich dziewczynek. Klasyczne, modne kolory i połyskujące naklejki pozwolą na stworzenie odlotowego manicure, który można usunąć w szybki i nieinwazyjny sposób zwykłym zmywaczem do paznokci.

Lakiery dołączone do zestawu wykonane są z nieszkodliwych i nietoksycznych substancji, dzięki czemu nie wyrządzą żadnej szkody paznokciom dziewczynek.

Pomalowane na wybrany kolor paznokcie można ozdobić nie tylko cienkimi, odręcznymi wzorkami ale i naklejkami, lub mieniącym się, kolorowym brokatem.

Zaproś koleżanki i szalej razem z nimi. Z takim zestawem do manicure będzie super zabawa. A może pomalujecie każdy paznokieć na inny kolor ?? To wszystko zależy od waszej wyobrażni.

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Wiewiór
Komentarz
Super, Polecam
Weronika
Komentarz
Fajne lakiery. Usuwają się z paznokci bez żadnych problemów. Jedyny minus, trzeba pilnować żeby dziecko nie chodzilo z niewyschnietym lakierem. Brudzi nieodwracalnie ciuchy.
Jolka
Komentarz
córka uwielbia nowy zestawik ;-)
Tamara
Komentarz
Jest świetny

Inne z tej kategorii