Gra Rodzinna WYŚCIG KRÓLIKÓW PO MARCHEWKĘ

5

Gra Rodzinna WYŚCIG KRÓLIKÓW PO MARCHEWKĘ

5
Cena: 23,90 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 107
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 48 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 6,50 PLN
100803
Producent: MalPlay
Uniwersalny
3-4 lata

Te słodkie króliczki ścigają się zawzięcie na sam czubek wzgórza, bo tam czeka na nie wielka soczysta nagroda – marchewka! Bądź jednak ostrożny, ścieżka prowadząca do celu jest zdradliwa i pełna pułapek. Jeśli nie będziesz ostrożny, Twojego króliczka może spotkać smutna niespodzianka – wpadnie do zamaskowanej doskonale pułapki! Taka pułapka może się otworzyć nagle i króliczek wpadnie do dziury.

Zielony pagórek należy umieścić na środku stołu. Każdy z graczy ma do wyboru 4 króliczki z tego samego koloru Może grać maksymalnie 4 graczy, jeśli w zabawie uczestniczy mniej osób, pozostałe króliczki należy schować do pudełka. Jeden z graczy musi potasować karty i położyć je na stole rysunkami do dołu. Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy, króliczki poruszają się zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

Gracz rozpoczynający rozgrywkę bierze pierwszą z kart, następnie rozpoczyna wyścig zgodnie z tym co jest na karcie (królik skacze do przodu o jedno pole,o 2 pola,o 3 pola). Pola, które są zajmowane przez inne króliki nie liczą się.Karta z marchewką – oznacza, że gracz musi przekręcić znajdującą się na szczycie marchewkę zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.Bądź uważny – może się pojawić dziura, w którą wpadnie królik. Jeśli na trasie Twojego królika pojawi się dziura, wlicza się jako następne pole, ale jeśli królik stanie na niej to znika w „brzuszku pagórka.


Bądźcie niezwykle uważni, gdy będziecie wybierać który królik ma się ruszyć. Niektóre z pól na ścieżce każdego z królików są bezpieczne inne są prawdziwą pułapką. Jeśli wszystkie króliczki gracza wpadną do dziury kończy on grę.


W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:

  • 1 zielone wzgórze z gigantyczną marchewką
  • 16 króliczków w 4 kolorach: różowym, fioletowym, niebieskim i żółtym
  • 24 karty do gry.

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

Bestsellery

Inne z tej kategorii