Auta - Cars

Brak produktów w tej sekcji

Auta (Cars) zabawki

W naszym sklepie internetowym dla dzieci Hitcena znaleźć można coś dla małych miłośników samochodów. Auta Cars zabawki,Tory Auta oraz Tory Cars, to produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Auta zabawki to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla chłopców i dziewczynek, którzy chcą poczuć się jak Robert Kubica i wziąć udział w emocjonujących wyścigach na jednym z oferowanych przez nas torów dla aut. Posiadamy różnorodne zestawy zawierające wiele ciekawych elementów i samochodów, a także grę karcianą z autami w roli głównej. Wszystkie produkty nawiązują do bardzo popularnego wśród chłopców filmu animowanego Auta stworzonego prze kultowego producenta bajek dla dzieci i dorosłych, firmę Pixar.

Auta Cars – zabawki, które dostarczają emocje!

Na naszych wirtualnych półkach jednym z hitów są auta zabawki, które posiadają tory Cars. Jednym z takich produktów jest zestaw torów Wielka Pustynna Pętla z samochodem. Ogromną zaletą tej zabawki Cars jest to, że posiadają tor, który można konfigurować na wiele ciekawych sposobów. Dzięki temu przy zestawie można spędzić dużo czasu i wciąż bawić się w najlepsze! Zabawka odwołuje się do jednej z bardziej charakterystycznych scen w filmie, dlatego wywołuje spore emocje wśród jego najmłodszych fanów. Tory Auta umożliwiają wykonywanie samochodzikiem niezwykłych, kaskaderskich akrobacji. Ostra jazda po serpentynie, czy wielki skok przez kaktusy, to tylko niektóre z tych, które sprawią, że dzieci będą bawiły się z wypiekami na policzkach.

Tory Auta dla wielu samochodów

Auta zabawki dostarczają zawsze wiele radości a gdy można kilka na raz postawić na starcie toru wyścigowego, to już w ogóle szykuje się wyjątkowa zabawa. Tory Cars Mikro Drift, które oferujemy to doskonały produkt, dzięki któremu w wyścigu może brać udział aż 9 samochodów! Wszystkie pojazdy, które znajdują się w zestawie to Cars zabawki z filmu. Dzięki temu Twoje dziecko odtworzy bajkowe wyścigi i wymyśli swoje scenariusze! Tory Auta Mikro Drift mają aż 2 metry długości i można je rozstawiać w 7 różnych kombinacjach. To znakomite Auta zabawki, które nigdy się nie znudzą!

Cars – zabawki dla chłopców

W naszym sklepie znajdują się nie tylko tory Cars, ale również inne Autazabawki nawiązujące do filmu. Jednym z hitów asortymentu jest skocznia kaskadera, która w każdej chwili może zostać przerobiona na dużą ciężarówkę. Dodatkowo na wirtualnych półkach dostępna jest również gra karciana, przy której może się dobrze bawić cała rodzina! Grać może w nią aż do 10 osób, a przyjemna i wciągająca rozgrywka sprawia, że nie łatwo jest odejść od stołu. Zestaw zawiera 112 bardzo estetycznych kart przedstawiających samochody z filmu.

W naszym sklepie wszystkie oferowane auta zabawki posiadają oryginalne opakowanie, które pochodzi od producenta. Na wszystkie produkty przekazujemy dwu letnią gwarancję. Każde tory Auta i Cars zabawki mają niezbędne certyfikaty CE, które świadczą o tym, że produkty w pełni spełniają wszelkie standardy i normy bezpieczeństwa.