Kraina Lodu - Frozen

Brak produktów w tej sekcji

Kraina Lodu - Frozen

W ofercie naszego sklepu internetowego dla dzieci Hitcena znajdują się produkty nawiązujące do filmu animowanego Kraina lodu. Zabawki Frozen to znakomity pomysł na prezent dla dziewczynek, które pokochały magiczny świat Elsy i Anny. Kraina lodu została najpopularniejszą animacją w historii kina. Produkcja nagrodzona dwoma Oscarami do dzisiaj skupia uwagę dzieci piękną opowieścią o Królestwie Śniegu oraz interesującymi postaciami. Nic więc dziwnego zatem w tym, że lalki Elsa i Anna, czy też figurki Kraina Lodu budzą tak ogromne zainteresowanie.

Lalki – Kraina lodu

Lalki Elsa i Anna to produkty najwyższej jakości, przeznaczone do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Zabawki Frozen pobudzają wyobraźnię dziewczynek i sprawiają bardzo wiele radości. Lalki Elsa i Anna, które znajdują się na wirtualnych półkach naszego sklepu sprzedawane są w wyjątkowych zestawach. Lalka Elsa do dyspozycji ma przepiękną lodową toaletkę z krzesełkiem, a także szczotką, ozdobami, czy perfumami. Ponadto wszystko dopełnia wieczorowa, błękitna suknia i pierścionek z wizerunkiem królewny. Dzięki zestawom Lalki Elsa i Anna to zabawki Frozen, które nigdy się nie nudzą, a baśniowe historie same się tworzą. Figurki Kraina lodu to doskonały pomysł na prezent zarówno dla bardzo małych, jak i tych trochę starszych dziewczynek.

Kraina lodu – zabawki pobudzające kreatywność

W naszym asortymencie znajdują się, nawiązujące do filmu Kraina lodu, zabawki które pobudzają kreatywność dziecka oraz mogą uruchomić jego zdolności plastyczno-artystyczne. Takim produktem są m.in. lampki LED z zestawem markerów. Lampki mają różnorodne wzory i figurki z bajki Kraina lodu. Ich powierzchnia sprawia, że dzieci mogą pokolorować je własnoręcznie, jak tylko zechcą. Następnie można udekorować nimi, co tylko wyobraźnia podpowie. Satysfakcja dziecka, które udekorowało samemu pokój jest wyjątkowa. Film Kraina lodu i zabawki z tej serii to znakomity sposób na wspólną zabawę. Do oświetlenia LED dołączony jest zestaw baterii, a przewód ma długość ok. 120 cm. Produkt przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 7 roku życia.

Inne zabawki Frozen, które pobudzają kreatywność i można nabyć je w sklepie Hitcena to tablice znikowpisowe. Przy pomocy magnetycznego ołówka oraz stempli można na nich tworzyć baśniowe rysunki, zmazywać je i zaczynać od nowa. Obudowa tej zabawki Frozen wykonana jest z wysokiej klasy, solidnego plastiku, na którym znajdują się figurki Kraina lodu oraz lalki Elsa i Anna.

Kraina lodu – zabawki z atestem i gwarancją

Wszystkie zabawki Frozen nabyte w naszym sklepie internetowym posiadają oryginalne opakowanie pochodzące od producenta. Ponadto oferujemy również 2 lata gwarancji na każde figurki Kraina lodu, lalki Frozen, czy inne zabawki z tej serii. Marka Kraina lodu to zabawki, które spełniają wszelkie standardy i wymogi bezpieczeństwa. Lalki Kraina lodu i zabawki posiadają bowiem certyfikaty CE.

W naszym sklepie oferujemy znakomitej jakości lalki Frozen i zabawki, które dostępne są w przystępnych i atrakcyjnych cenach! Zapraszamy na zakupy!