Pozytywka dla dzieci do łóżeczka PANEL MUZYCZNY KRÓLICZEK

5

Pozytywka dla dzieci do łóżeczka PANEL MUZYCZNY KRÓLICZEK

5
Cena: 45,99 
(Zawiera podatek)
Kupiło: 3
Brak w magazynie
Poznań
za ten produkt otrzymasz 92 punktów
Wysyłka w 24h
Wysyłka od 9,99 PLN
102131
Producent: MalPlay
Uniwersalny
do 3 lat
4 x bateria 1.5 AA (brak w zestawie)

POZYTWYKA Dla Dzieci Dla Łożeczka PANEL MUZYCZNY KRÓLICZEK


Wesoły i uroczy Panel będzie niesaowitą ozdobą dla Małych Ocząt Niemowlaka.


Panel obciąży rodziców przed codzienną walką z usypianiem Malucha - jest to Niezawodna pomoc - pozytywka gra łagodne melodie, którym towarzyszy delikatne światełko, płynące z figurek, jak również wyświetlane są obrazki na suficie.

Technologia soczewek zastosowanych w pozytywce sprawiają, że obrazki wyświetlane są w dużej ostrości niezależnie od odległości.Dzięki wygodnemu uchwytowi panel może być zawieszony na łóżeczku dziecka w dowolnym miejscu!


Pozytywka króliczek posiada trzy tryby:

  •  Tryb "nutka" - po włączeniu projektora gra spokojna, usypiająca muzyczka i naprzemiennie świecą króliczki. Muzyczki można zmienić za pomocą przycisku "grzybka". Tryb ten posiada sześć różnych kołysanek. Jeżeli nie będziemy przełączać kołysanek sami, będą one ciągle grały. Światełko delikatnie przechodzi z jednego do drugiego króliczka. Po pociągnięciu za sznurek, na którym jest gwiazdka i kwiatek ruszają się oczka zajączka i brzuszek oraz wydobywa się za każdym razem inny dźwięk. Po pociągnięciu prawego sznurka z dwoma uchwytami, z małego króliczka wydobywają się różne dźwięki, za każdym pociągnięciem inne. Z prawej strony są trzy guziczki "marchewki". Po przyciśnięciu górnej prawej marchewki wydobywa się dźwięk lasu z odgłosami zwierząt i natury. Po naciśnięciu górnej lewej marchewki słychać chrapiącego niedźwiadka, tykającego zegara i lasu z odgłosami zwierząt i natury. Dolna marchewka zmienia melodyjki. Duży guzik z marchewką zmienia melodyjki. Między melodyjkami za każdym razem powtarza się ta sama muzyczka.
  • Tryb "projektor" - po przełączeniu na tryb projektor na górze pozytywki włączają się lampka z projektorem, które na przemiennie rzucają na ścianę obrazek ze słonikiem albo z króliczkiem. Po za tym wszystkie melodie i światła działają tak samo jak w trybie nutka z tą różnicą, że projektor świeci podczas grania melodii. W tym trybie projektor może wyświetlać sam obrazki albo z melodiami.
  • Tryb "muzyka plus projektor" - różni się od trybu projektor tym, że muzyka leci od razu razem z wyświetlaniem się obrazków z projektora.Specyfikacja techniczna:


Wysokość: 17,5 cm
Szerokość: 22,5 cm
Grubość: 6,0 cm

Wszystkie zabawki sprzedawane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty CE.

Zabawka sprzedawana wraz z opakowaniem.

M_P
Komentarz
Bardzo fajna zabawka.
Nieznany
Komentarz
Zgodne z opisem. Polecam.
ultra_violet
Komentarz
naprawdę efektowne te króliczki xd

Inne z tej kategorii