Piasek Kinetyczny

Filtry

Dla
Wiek
Cena

 – 

  • 17.9
  • 129.9
Kupiło: 2 osób
Cena: 129,90    (Zawiera podatek)
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 62 osób
Cena: 38,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 35 osób
Cena: 17,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 21 osób
Cena: 66,90    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 10 osób
Cena: 19,99    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych
Kupiło: 9 osób
Cena: 99,00    (Zawiera podatek)
Brak w magazynie
Dodaj do ulubionych

Piasek kinetyczny co to

Twoje dziecko uwielbia zabawy w piaskownicy, a tworzenie budowli z piasku to jego specjalność? Wiosną i latem, kiedy aura za oknem jest sprzyjająca, jest to świetny pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Niestety zima i towarzyszący jej śnieg oraz niskie temperatury praktycznie uniemożliwiają tę formę zabawy. Ale nic straconego. W naszej ofercie posiadamy doskonałą alternatywę dla piasku jaką jest magiczny piasek kinetyczny! Z połączenia drobin naturalnego piasku i mieszanki odpowiednio dobranych polimerów, powstała masa plastyczna o wyjątkowej konsystencji i unikalnych właściwościach fizycznych. Kinetyczny piasek nie brudzi rąk i powierzchni, na której bawi się dziecko, jednocześnie pozwala na budowę różnego rodzaju, stosunkowo prostych konstrukcji. Piasek kinetyczny dla dzieci to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego piasku lub twardej plasteliny. W dotyku i strukturze przypomina mokry piasek morski, ma półpłynną konsystencję i jest bardzo łatwy w formowaniu. Dlatego też często jest określany jako magiczny piasek, który dosłownie „przelewa się” między palcami. Do zabawy wystarczą foremki i zręczne ręce. Piasek kinetyczny lody, zwierzątka, owoce czy auta... Możliwości jest mnóstwo!

W ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla kilku różnych typów piasku kinetycznego. Każdy z prezentowanych produktów charakteryzuje się doskonałymi właściwościami fizycznymi, wysokim poziomem lepkości i elastyczności. Piasek kinetyczny z naszej oferty nie wysycha, nie brudzi rąk i nie klei się do podłoża. Gwarantuje mnóstwo fantastycznej zabawy dzieciom w różnym wieku, zwłaszcza tym w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to idealna alternatywa dla zabawy w piasku, bez ryzyka zabrudzeń z możliwością zabawy w domu!

Bardzo często wybieranym produktem w naszym sklepie jest piasek kinetyczny z piaskownicą, który przyniesie mnóstwo frajdy każdemu maluchowi. W zestawie znajduje się piasek sensoryczny, foremki do robienia babek w kształcie morskich zwierzątek oraz piaskownica. Dzięki temu dziecko może przenieść się na piaszczystą plażę bez wychodzenia z domu. Potrzebna będzie wyłącznie wyobraźnia! A może twoje dziecko jest ogromnym fanem motoryzacji? W takim wypadku świetnym pomysłem będzie kolorowy piasek kinetyczny z foremkami w kształcie pojazdów. Smyk będzie mógł tworzyć bez końca różnorodne babki z piasku – autka w kilku kolorach. W asortymencie posiadamy również piasek kinetyczny z foremkami do tworzenia różnych budowli. Jest to z kolei idealna propozycja dla fana budownictwa.

Piasek kinetyczny od jakiego wieku

Piasek kinetyczny kinetic sand jest produktem bezpiecznym, jednak ze względu na fakt, iż maluchy często wkładają różne przedmioty do buzi, nie zaleca się zakupy tego produktu niemowlakowi czy rocznemu dziecku. Natomiast starsze smyki z powodzeniem mogą bawić się tego typu produktem i będą wiedziały jak z niego korzystać. Zastanawiasz się jaki piasek kinetyczny dla 3 latka wybrać ? Najlepszy będzie zestaw z dodatkowymi elementami, takimi jak foremki to robienia babek oraz do wykrawania wzorów. Szczególnie polecamy basenik do łowienia kaczuszek. Można używać go na kilka sposobów: uzupełnij basen wodą i za pomocą wędki wyciągnij kaczuszki i muchy. Wsyp piasek kinetyczny, a maluch będzie mógł tworzyć różne babki! Możliwości jest wiele!